999 rezultate për

miley

Nuk u mjaftua me shtëpinë 36,5 milionëshe, Kylie Jenner blen pronën e Miley Cyrus (FOTO LAJM) Pasuritë e paluajtshme për miliarderen më të re në botë po shtohen dita-ditës. Para një muaji Kylie Jenner u bë pronarja
Nga Anglina Jolie dhe Miley Cyrus, si u veshën VIP-at kur takuan Mbretëreshën (FOTO LAJM) Të takosh mbretëreshën duket si një nga gjërat më të siokletshme në jetë. Dhe ndoshta edhe më emcionuesja. Por ju sh
Drodhi cigaren me bar në mes të skenës, pse nuk e ftuan Mileyn në Grammy (VIDEO) Këngëtarja e njohur, Miley Cyrus ka munguar prej disa vitesh në ceremoninë e përvitshme të "Grammy’s Aëard". Në gjithë h
Në 22 vjetorin e lindjes, ç’dhuratë i bëri Miley Cyrus të dashurit të saj (FOTO LJAM) Partneri i ri i Miley Cyrus, Cody Simpson, ka festuar 22-vjetorin e tij të lindjes. Këngëtarja s’ka mundur dot të jet
10 vite në 10 minuta: Miley përmbledh momentet e veçanta me Liam Hemsworth (VIDEO) Miley Cyrus i kushtoi një video të shkurtër 10-minutëshe 10 viteve të jetës së saj. “Videoja e dekadës së Miley Cyrus: 1
Ish e dashura për Miley Cyrus: Rashë në dashuri me të! Miley Cyrus pati një lidhje këtë verë me Kaitlynn Carter, e cila më shpejt përfundoi sesa nisi. Por ndjenjat s'njohin ko
U tha se nuk janë lidhur seriozisht, Miley dhe i dashuri i ri ua mbyllin gojën të gjithëve (FOTO LAJM) Këngëtarja me famë botërore Miley Cyrus, që prej disa javësh ka nisur lidhjen e saj të re me atë që dikur ishte shoku i
Ekspertët: "Miley dhe Cody po shtiren, romanca është false" (FOTO LAJM) Miley u shpreh pak ditë më parë se Cody është mashkulli më i mirë që ka njohur deri më sot dhe se është me fat që e ka p
Ish e dashura e Miley Cyrus e "shkatërruar", pranon se po vuan ndarjen (FOTO LAJM) Ndryshe nga Miley Cyrus, Kaitlynn Carter është duke kaluar një periudhë të vështirë që prej ndarjes nga këngëtarja. A
Që Liam-i e do ende Miley-n këtë e dimë, por ja ç’po mendon aktori për rikthimin e tyre Tetë muaj pasi ishin kurorëzuar me martesë, Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth i dhanë fund marrëdhënies së tyre. Gjërat
Prapaskenat e ndarjes: Kundërshtarja më e madhe e martesës së Miley-t dhe Liam-it ishte vjehrra! Pas 10 vitesh lidhje dhe 8 muaj martesë, çifti i njohur Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth i dhanë fund marrëdhënies së tyre
Pas ndarjes, Miley prezanton të dashurin e ri me familjen Këngëtarja Miley Cyrus është kthyer në qendrën e vëmendjes së mediave, pasi jeta e saj dashurore ka paraqitur shumë paqë
Mirupafshim Miley! Liam fotografohet në momente intime me të dashurën e re (FOTO LAJM) Gjatë këtyre javëve është kthyer në kryefjalën e mediave lajmi se Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth u divorcuan vetëm 8 mua
Miley Cyrus përfundon në spital dhe gjejeni pak kush i shkoi pranë me lule dhe kitarë (FOTO LAJM) Miley Cyrus është shtruar në spital, pas problemeve me fytin, por nuk është vetëm! Shoku i saj i ngushtë Cody Simpso
Fakte të reja, Liam e ka mësuar ndarjen nga Miley në rrjetet sociale (FOTO LAJM) Ndarja mes Miley dhe Liam erdhi e papritur për publikun, por duket se në të njëjtën mënyrë e ka përjetuar edhe vetë Hems
Ëngjëj apo djaj? Miley Cyrus, Ariana Grande dhe Lana Del Rey sjellin bashkëpunimin "historik" (VIDEO) Miley Cyrus, Lana Del Rey dhe Ariana Grande janë padyshim tre ndër emrat më të njohur të muzikës. Secila prej tyre ka
Të njëjtat skena, Miley Cyrus kopjon Elvana Gjatën në videoklipin e ri (FOTO LAJM) Elvana Gjata publikoi këtë verë disa projekte që u kthyen hite dhe vazhdojnë të dëgjohen kudo. Këto këngë Elvana i solli
Pas akuzave për tradhëti, reagon për herë të parë Miley Cyrus (FOTO LAJM) Pas ndarjes nga Liam Hemsworth, Miley Cyrus u përfol se kishte nisur një romancë të re me mikeshën e saj, Kaitlynn Carte
Ndërkohë që Liam vuan ndarjen, Miley kapet sërish mat me të dashurën e re(FOTO LAJM) Ndarja e bujshme e Miley Cyrus me Liam Hemsworth është bërë kryefjala e të gjitha mediave. Ditën e sotme u mësua se p
Pas kësaj që dëgjuam Miley dhe Liam mund të mos divorcohen (FOTO LAJM) Ndarja e Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth na ka trishtuar shumë këto kohë, por më sa dëgjuam ka një shpresë për martesën e