999 rezultate për

meta

Kush është ushtaraku misterioz në fotot e Metës (FOTO LAJM) Kreu i shtetit Ilir Meta gjatë vizitës aë sotme në Izrael ndaloi dhe në bazën ushtarake të Ramlës, pjesë e Forcave izrae
A flet me Ramën? Flet Meta e habit me përgjigjen "Nuk e mbaj mend. Kemi shkëmbyer kartolina për vitin e ri..." Presidenti i Republikës, Ilir Meta thotë se komunikimin
Sot president, Ilir Meta flet për 21 Janarin që mori 4 jetë (VIDEO) Presidenti i vendit, Ilir Meta ka dhënë një intervistë për gazetaren e Abc Neës, ku për herë të parë ka folur për ngjarj
Zgjedhja e dy anëtarëve të Gjykatës Kushtetuese, Meta shtron kërkesën për Komisionin e Venecias Presidenti i Republikës, Ilir Meta i është drejtuar Komisionit të Venecias, lidhur me shkeljet kushtetuese për zgjedhjen
Solli në jetë djalin, kush ja zuri vendin Elisa Spiropalit në Kuvend Këtë sesion Kuvendi vjen me ndryshime në rradhët e ministrave, kjo pasi në kabinet është shtuar edhe Arben Ahmetaj, i ci
Zgjidhet emri, kush është socialistja që do të zëvëndësojë Arban Ahmetajn Ditën e sotme gjatë mbledhjes së PS, është marrë vendimi se Milva Ekonomi do të jetë kryetarja e Komisionit të Ekonomisë
Shik si gjithmonë, Arben Ahmetaj nuk le pas dore pasionin e tij për modën (FOTO LAJM) Arben Ahmetaj është rikthyer në jetën politike, këtë radhë si ministër i Rindërtimit pas situatës së pazakontë të tërmet
Shembja e Teatrit, Meta merr letrën alarmante nga Presidenti ekzekutiv i Europa Nostra Presidenti ekzekutiv i Europa Nostra, Hermann Parzinger i ka dërguar një letër Presidentit, Ilir Meta ku i shpreh shqetë
"Kisha 30-vjetorin po nuk e festova", Meta kujton eksodin nga Kosova Presidenti i Republikës, Ilir Meta ndodhet ditën e sotme në Kosovë, ku po merr pjesë në Akademinë Solemne “Faleminderit
Marrëveshja PD-PS, Meta: Uroj të jetë fillimi i një reflektimi të thellë Presidenti Ilir Meta ka reaguar për marrëveshjen e arritur dy ditë më parë nga maxhoranca dhe opozita, të cilët u ulën e
Meta: Masakra e Reçakut s’duhet harruar Presidenti i Republikës Ilir Meta me anë të një postimi në “Facebook” ka postuar foto nga vizita e tij në Kosovë, ku u p
Meta: Masakra e Reçakut shokoi mbarë botën, si u vu në lëvizje diplomacia botërore Presidenti i Shqipërisë Ilir Meta, ndodhet sot në Reçak të Kosovës për të përkujtuar 21- vjetorin e masakrës nga gjenoci
Ky është metali që kushton 5 herë më shumë se ari Të gjithë vlerësojnë arin si metalin më të çmueshëm. Por radiumi është një tjetër metal, i cili kushton 5 herë më shumë
Meta i shqetësuar: Ky është "rreziku i vërtetë rus" që i kanoset vendit! Presidenti i vendit, Ilir Meta ka bërë një reagim të shqetësuar në lidhje me projeksionit e fundit të OKB-së. Projek
Nuk dekretoi paketën anti-shpifje, reagon Meta Ditën e djeshme presidenti Ilir Meta nuk dekretoi "anti-shpifje", duke e kthyer mbrapsht në Kuvend. Me nje shenim ne
VOA: Meta kthen në Kuvend paketën antishpifje Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta ktheu për rishqyrtim në parlament ndryshimet në dy ligje “Për mediat audiovizive” dhe
Meta nuk dekreton paketën "anti-shpifje" Presidenti i Republikës, Ilir Meta ka vendosur të mos dekretojë ligjet të konsideruara si “Paketa Antishpifje” që synon
Ju besdis shija në gojë? Mësoni çfarë po ju ndodh Të gjithëve na ka ndodhur të paktën një herë të ndjejnë në gojë sikur kanë një objekt metalik, por nuk e kemi kuptuar se
Dramë në familjen e Adelina Tahirit: Nusja tenton të vrasë dajon me çekan në kokë! (FOTO LAJM) Një dramë e vërtetë ka ndodhur në shtëpinë e pronarit të televizionit Era në Maqedoni, Avdulla Mehmetaj, i cili është da
Sulmet e Iranit, Meta: Shqipëria, e vendosur përkrah SHBA-ve dhe NATO-s Presidenti i Shqipërisë Ilir Meta është deklaruar para pak minutash lidhur me qëndrimin e Shqipërisë në këtë moment përs