999 rezultate për

mark

Meghan Markle publikon trailerin e projektit më të ri të Disney (VIDEO) Me tu larguar nga pallati mbretëror Dukesha e Sussex, Meghan Markle, iu rikthye pasionit. Pa humbur kohë, ajo nënshkroi
"Para koronës", Rudina Dembacaj ndan videon me këngë e valle me Mark Frrokun (VIDEO) Pasi lidhja u bë publike dhe mori dhenë, Rudina Dembacaj po i tregon ndjekësve çdo ditë e më shumë detaje të reja nga ma
Pandemia e koronavirusit dyfishon telefonatat e videot në Whatsapp, porosia e Zuckerberg Telefonatat dhe videot në WhatsApp janë dyfishuar, përtej pikut tradicional vjetor të natës së Vitit të Ri. "Për mome
"Atake paniku dhe stres", Meghan rrëfen për herë të parë si e ka përjetuar pallatin Mbretëror (FOTO LAJM) Meghan Markle ka qenë një nga dukeshat më të komentuara të pallatit ‘Kensington’, për shkak të sjelljes së saj e cila bi
Duket si në kohë koronavirusi, ish-deputetja publikon pamje dhune nga supermarket (VIDEO) Ndërsa pandemia e koronavirusit vazhdon të mbizotërojë jetën, janë bërë virale shumë video të blerësve të panikosur që g
Etika e re e sjelljes në rrugë dhe në market Koronavirusi e ndryshoi mënyrën si sillemi dhe si e shohim jetën brenda natës. Në fakt, brenda një jave a diçka e tillë.
Rudina Dembacaj nuk mbahet më! Tregon pa asnjë filtër si është Mark Frroku në shtrat (FOTO LAJM) Rudina Dembacaj është një ndër moderatoret më pa komplekse në Shqipëri. Së fundmi, Rudina, iu është përgjigjur ndjek
Rudina tregon marrëdhënien e Mark Frrokut me ish-bashkëshortin: Shumë të mira! Muaj më parë aktorja e humorit dhe moderatorja Rudina Dembacaj bëri publike lidhjen me ish-deputetin Mark Frroku. Tas
Gjithë "sy e vesh", Rudina zbulon marrëdhënien e Markut me ish-bashkëshortin (FOTO LAJM) Marrëdhënia e Rudina Dembacaj dhe Mark Frrokut duket se bëhët çdo ditë e më interesante dhe interesi i publikut është i
Ushtria zbarkon në rrugët e Shqipërisë, izolohet i gjithë vendi Prej ores 13:00 për shqiptarët ka nisur izolimi total dhe ata nuk duhet të dalin për asnjë arsye. Në rrugët e vendit
KORONAVIRUSI/A duhen dezinfektuar ushqimet pasi t'i blejmë në supermarket? A duhen dezinfektuar ushqimet pasi t'i blejmë në supermarket, konkretisht frutat dhe perimet? Koronavirusi ka alarmua
Ushtria e policia në terren: Çfarë ndodhi sot brenda farmacive, bankave e supermarketeve (VIDEO) Ashtu sikundër u raportua edhe më herët, forca të policisë dhe ushtrisë janë shpërndarë pranë supermarketeve dhe farmaci
Qeveria mesazh punëdhënësve: Organizoni punën nga shtëpia Qeveria në seancën e saj të 23-të të mbajtur mbrëmë miratoi një seri konkluzionesh me të cilat punëdhënësve u rekomandoi
Policia dhe ushtria "blindojnë" farmaci e supermarkete, Rama bën thirrjen e radhës Kryeministri Edi Rama vijon të bëjë thirrje për parandalimin e përhapjes së koronavirusit në vendin tonë. Ai thekson
Shqiptarët nuk binden, shihni si qytetarët pa asnjë masë kanë pushtuar supermarketet (FOTO LAJM) Pavarësisht masave të marra, pavarësisht thirrjeve për kujdes dhe distancë, qytetarët ende nuk janë të bindur për pasoja
Sadiku flet nga Malaga: Trajneri 21 vjeçar nuk ndërroi jetë vetëm nga Koronavirusi, kishte sëmundje tjetër të rëndë Sulmuesi i Kombëtares, Armando Sadiku, ndodhet prej ditësh i izoluar në shtëpinë e tij në Malaga, për shkak të pandemisë
Britanikët në panik nga pandemia, radhë të gjata e supermarkete bosh (FOTO LAJM) Britanikët i ka pushtuar paniku. Tepër të frikësuar nga shpërthimi i pandemisë kanë rendur nëpër supermarkte për të bërë
Harrohen sërish, i moshuari përballet me rafte të boshatisura në supermarket (FOTO LAJM) Koronavirusi ka tmerruar botën. Rafte të boshëtisura nga ushqimet sheh në cdo vend të prekur, ku banorët tashmë janë izo
"Takoi pacientin 0", Rudina dhe Marku dyshojnë se janë infektuar nga koronavirusi (VIDEO) Moderatorja Rudina Dembacaj dhe partneri i saj ish-deputeti Mark Frroku dyshojnë se mund të jenë prekur nga Koronavirusi
Truket më të çuditshme që marketuesit përdorin për të na shitur produkte (FOTO LAJM) Truket e marketuesve për të na bërë ne konsumatorëve për të blerë produkte, janë nga më të ndryshmet. Këtu bëhet fjal