999 rezultate për

lleshaj

U zbulua identiteti i bjondes së OFL, ministri Lleshaj reagon ashpër Kur zëdhënësja e OFL-së u paraqit për herë të parë në ekranet shqiptare e maskuar me syze dhe kapele, disa nga mediat në
Biondja e OFL-së me syze, Lleshaj: S’jam marrë ndonjëherë me të Në intervistën për emisionin ‘Kjo Javë’ me Nisida Tufën në News24, Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj, foli edhe për zë
Deputeti hedh akuzën e rëndë ndaj Lleshajt: Gënjeu, duhet të japë dorëheqjen! Ditën e sotme, deputeti Maliqi thirri në interpelancë Ministrin e Brendshëm Sandër Lleshaj për rritjen e ndjeshme të kri
Ministri turk nxjerr zbuluar Lleshajn dhe Ramën për Harun Çelikun: Faleminderit, na sillni gylenistë të tjerë Ministria e Brendshme e konsideroi si një dëbim rutinë atë të mësuesit turk Harun Çelik natën e 1 janarit të këtij viti,
Lleshaj e pranon: Morëm gaz lotsjellës nga Kosova, por nuk e përdorëm Ministri Lleshaj është thirrur në interpelancë nga deputeti Lefter Maliqi dhe disa deputetë të tjerë të opozitës. Në
Pse nuk arrestohet Altin Hajri? Lleshaj jep arsyen Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj është përfshirë në një debat me gazetaren e njohur Anila Hoxha, në lidhje me operac
Gazetarja ia thotë në sy Lleshajt: OFL më duket si një film aksion Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj është i ftuar në Open përballë gazetarëve ku do të flasë për ngjarjet e fundit në v
Prençi: Lleshaj të zbulojë se kush eliminoi Kastriot Reçin, lidhja e gruas së tij me ish-drejtorin e OSHEE-së Gjatë mbrëmjes së djeshme, Ish-drejtuesi i lartë në Polici Shemsi Prençi ka hedhur një akuzë mjaft të rëndë ministrit Ll
Prençi: Lleshaj të tregojë kush e vrau Kastriot Reçin në Mirditë Një akuzë mjaft e rëndë është hedhur kundrejt ministrit Lleshaj nga studioja e “360gradë” nga Artur Zehji. Shemsi Pre
Gjuzi paralajmëron Lleshajn: Mos më thuaj mua pusho! Një situatë e tensionuar ka ndodhur sot në Kuvend, ndërmjet deputetit Kujtim Gjuzi dhe ministrit të Brendshëm, Sandër Ll
Lleshaj flet si fashist mbi Harun Çelik: Ca merreni me nje turk, dëbohen mijëra shqiptarë nga BE Deputeti Artur Roshi ka kërkuar interpelancë mes ministrin e Brendshëm Sandër Lleshaj në lidhje me dëbimin e jashtëligjs
Paketës Anti-KÇK, Lleshaj: Suksesi i këtij operacioni do të jetë i garantuar Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj në fjalën e tij reparti RENEA ku është trajnuar Njësia OPERACIONI FORCA E LIGJIT, de
51 viktima nga tërmeti, Basha padit Veliajn, Lleshajn e Dakon për vrasje Tërmeti i 26 nëntorit në Shqipëri mori 51 jetë të pafajshme dhe lëndoi më shumë se 700 njerëz në disa qarqe të vendit.
Lleshaj si Rama sulmon RAI-n: Kjo gazetari pa skrupuj! Edhe ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj reagoi pas shkrimit të ‘Rai3’ që fliste për 12-fishimin e kultivimit të kanabi
Ministria e Lleshajt padit PD: Na dëmtuan imazhin, 1 milionë lekë dëmshpërblim! "Ministria e Brendshme kërkon nga Gjykata të njohë dëmin moral që ka shkaktuar Partia Demokratike në akuzat e saj, duke
Incident në Kuvend, ministrin Sandër Lleshajn e lënë pa karrige (FOTO LAJM) Një incident ka ndodhur ditën e sotme ku nisi sesioni i ri parlamentar ku ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj mbeti pa k
Sandër Lleshaj i jep tender Agim Kajmakut (FOTO LAJM) Ish-kryebashkiaku i Vorës Agim Kamjaku është në kërkim nga policia prej disa muajsh, megjithatë biznesi i tij familjar v
Vjedhjet e votave në Dibër, PD tregon përse hesht ministri Lleshaj Partia Demokratike ka reaguar sërish për arrestimin e vëllait të kryepolicit për vjedhjet e votave në Dibër duke ngritur
Taulant Balla gënjen si Sandër Lleshi: Harun Çelik nuk kërkoi azil! Vetëm pak ditë më parë në media bëri bujë lajmi i deportimit nga Shqipëria, i mësuesit turk Harun Çelik, gylenist i cili
Lleshaj i prerë, i ndalon zyrtarëve të policisë komunikimin me median Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ka urdhëruar zyrtarët e policisë që të ndalojnë komunikimin me median. “Nëse kons