999 rezultate për

linja

Patriote si Gjyste Vulaj, provokon me kërcimin sensual (VIDEO) Këngëtarja Gjyste Vulaj me fizikun e saj perfekt ja del gjithmonë të jetë në qendër të vëmendjes. Linjat e saj perfek
Përkeqësohet moti, vonohet linja e tragetit Brindisi-Vlorë Moti i përkeqësuar që ka përfshirë rajonin e jugut me erë të fortë ka bërë që trageti i linjës Brindisi-Vlorë të mos nis
Çfarë do të ndodhë nesër në Tiranë: Rrugë të bllokuara dhe kufizim i lëvizjes Për shkak të zhvillimit të Maratonës së Tiranës, qarkullimi i automjeteve dhe autobusëve urbanë në kryeqytet ditën nesër
Ish-drejtuesi i policisë: "Killera" me pagesë po bëjnë kërdinë në Shqipëri Ish-drejtuesi i lartë i Policisë së Shtetit, Aleks Hajdari ka thënë në emisionin “opinion”, se dy qytete më problematike
Tentuan të vidhnin hekurudhën në Fushë-Krujë, në pranga dy të rinj Dy persona janë arrestuar nga policia në fshatin Bupq të Krujës, pasi kanë tentuar të vjedhin pjesët metalik të hekurudh
"Unaza", "Tirana e Re", "Porcelani": Kush janë pronarët e linjave të urbanëve që u arrestuan Policia ka arrestuar një numër të madh personash sot, të cilët falsifikonin biletat e autobusëve duke mos derdhur kështu
KRUJË/ Zjarr masiv, rrezikohet linja e tensionit të lartë Shqipëri-Kroaci Vatrat e zjarrit sot kanë prekur rrethin e Krujës. Forca të shumta zjarrfikëse kanë shkuar në vendngjarje dhe po puno
Trenat e së ardhmes, hapet linja e parë hekurudhore me energji diellore Disa trena në Britani, tani po kalojnë në një linjë hekurudhore me energji diellore. Ferma e parë diellore në botë që do
Kim dhe Kylie identike, motrat "çmendin" rrjetin me linjat perfekte (FOTO LAJM) Kim dhe Kylie janë dy vajzat më të famshme të familjes Kardashian. Të dyja ato kanë ndërtuar karriera të suksesshme e
Vetëm 5 muaj pas lindjes, Elita Rudi do t’ju lërë pa fjalë me linjat e trupit (FOTO LAJM) Në muajin shkurt të këtij viti, moderatorja Elita Rudi dhe reperi Gjiko u bënë prindër për herë të parë. Elita solli
Ajo është 46 vjeçe dhe ka këtë fizik (FOTO LAJM) Alessia Marcuzzi është një ndër prezantueset më të njohura në Itali. Wshtë 46 vjeçe me një eksperiencë të gjatë mbi supe
Beatrix Ramosaj "sfidon" plazhet e Spanjës me linjat perfekte (FOTO LAJM) Këngëtarja e mirënjohur Beatrix Ramosaj bënë bujë për gati çdo postim të sja në rrjetet sociale. Format e saj trupore
Me burrin në krah, Kim shfaq linjat perfekte (FOTO LAJM) Kim Kardashian është ndër emrat më të lakuar në mediat rozë gjithandej nëpër botë, kjo më së shumti falë linjave të saj
Ami "thyen rregullat", tregon linjat perfekte me bikini (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur Amarda Toska, e cila prej disa vitesh i ka munguar ekranit, ështe tepër aktive në profilin e saj në
Lindi fëmijën e katërt, modelja tregon linjat perfekte pas 6 javësh (FOTO LAJM) Gjashtë javë më parë, modelja e famshme Abbey Clancy është bërë nënë për herë të katërt. 33-vjeçarja ka treguar linja
Olta Gixhari një sirenë deti, tregon linjat perfekte nën yje (FOTO & VIDEO) Olta Gixhari është një nga vajzat më të komentuara të shoëbizit shqiptar. Aktorja herë pas here tërheq vëmendjen e ndjek
Dua Lipa sjell linjën e saj të veshjeve (FOTO LAJM) dua Lipa është një prej këngëtareve me origjinë shqiptare që ka pushtuar tregun botëror. Ajo kryeson toplistat muzikore
Pas lindjes së vajzës, Xhensila rikthen linjat trupore në top-formë (FOTO LAJM) Xhensila Myrtezaj njihet si një nga artistet më të dashura për publikun shqiptarë, kjo për shkak të muzikës që ajo sjell
Luana "trondit" Maldivet, ekspozon linjat perfekte (FOTO LAJM) Pasi iu përkushtua muzikës për disa muaj duke publikuar tre videoklipe, dy ndër to bashkëpunime që rezultuan shumë të su
Do surprizoheni, përgëzoni Adele për linjat "e reja" (FOTO LAJM) Adele është këngëtarja me famë botërore e njohur si krijuesja e hiteve "Hello" apo "Someone like you". Zëri i saj bri