999 rezultate për

limani

Në një bashkëpunim me Elvana Gjatën? Ylli Limani përgjigjet kështu (VIDEO) Ylli Limani ka qenë së fundmi në një lidhje direkte në emisionin “Rreze dielli” ku ka treguar se si ka kaluar kjo periud
Dasmë në horizont? Ylli Limani: Do martohem pasi të mbarojë karantina (VIDEO) Ylli Limani, një nga artistët më të kërkuar të momentit, ishte i ftuar sot në "E diell" ku foli për kohën që po kalonte
Dikur i angazhuar me PD-në, kush është "Titi i Ukës" që OFL-ja i çoi sot letrën OFL i dërgoi formularin për deklarimin e pasurisë dy personazheve të njohur në Lezhë, të cilët sipas policisë janë dënua
A është lidhur Adrola Dushi me Ylli Limanin? Andej nga fillimi i janarit, Adrola dha dy deklarata që kundërshtojnë njëra-tjetrën. Për Mirage tha se ka shumë nevojë p
Do thyhen shumë zemra, bashkëpunimi i rradhës i Ylli Limanit është super surprizë (FOTO LAJM) Ylli Limani është një ndër emrat më të njohur të muzikës dhe ndër këngëtarët më të pëlqyer nga publiku i gjinisë femëror
Adrola Dushi flet për herë të parë për lidhjen me Ylli Limanin! Pak kohë më parë media shkruante se, para se të prezantonte Këngën Magjike, burime për median në fjalë u shprehën për nj
Ylli Limani nis 2020-ën me tatuazhin e tij të parë: Kuptimi i imazhit misterioz (FOTO LAJM) Këngëtari Ylli Limani duket se ka zgjedhur një formë të veçantë për të nisur vitin 2020. Artisti i hitit “S’ki me m’p
Kolona zanore që duhej këtë fundvit: Kënga e fundit e Ylli Limanit do i'u fiksojë (VIDEO) Pak orë më parë Ylli Limani paralajmëroi projektin e tij të ri muzikor. Pa dhënë asnjë detaj ai tregoi se kënga është
2 yje bashkë, gjejeni me kë po bashkëpunon Ylli Limani (VIDEO) Pas shumë bashkëpunimeve të suksesshme me këngëtarë të njohur shqiptarë, Ylli Limani është sërish gati të na thyejë zemr
Peshkatarë e bletarritës në protestë kundër orarit të kufizuar Rreth 200 punonjës të firmave të peshkut, bletarisë dhe blegtorisë të cilat veprojnë në zonën e Karaburunit dhe Pashalim
Nami sonte! Këngëtari i famshëm shqiptar do të jetë pjesë e koncertit të Capital T (FOTO LAJM) Capital T do të mbajë sonte në “Sheshin Nënë Tereza” në Tiranë koncertin e tij madhështor, për të cilin na kishte lajmër
"Pse je me to", Ylli Limani sapo publikoi klipin e ri dhe do qani (VIDEO) Ylli Liamini është një ndër këngëtarët "sundues" të baladave shqiptare. Deri më tani çdo këngë e publikuar e tij ësht
Me gjuhën jashtë, çfarë lloj këngë paralajmëron Ylli Limani? (FOTO LAJM) Ylli Limani është këngëtari shqiptarë "posedues" i baladave. Këngëtari ka gjetur mjaft mirë rrymen që i përket dhe p
Meta: Nuk e shkarkova Dogjanin për Pashalimanin Këshilltari për Sigurinë Kombëtare i Presidentit të Republikës, Bahri Shaqiri pas dekretit për lirimin nga detyra të kom
Ylli Limani prezanton projektin e ri , a ka lidhje me jetën privat ?(VIDEO) Këngatri i mirënjohur Ylli Limani, njofton projektin e ri që po bën gati për këtë verë, e siç duket e paska akoma të vës
"Rusët kanë sofistikuar mënyrën se si ndërhyjnë në Shqipëri" Pak vite më parë, u përhap lajmi se rusët ishin kthyer në Pashaliman. Ishte një ngjarje e denjë për filmat e siunazhit,
Provokimi i Tunës në sy të burrit, duet për dashurinë e pamundur Ylli Limanin (FOTO LAJM) Tre vite më parë, këngëtarja Tuna Sejdiu u përfol për një lidhje intime përtej miqësisë me këngëtarin 10 vite më të ri n
Ylli Limani tregon si e do të dashurën I ftuar në “Xing me Ermalin” ishte këngëtari shumë i dashur për publikun e sidomos nga gjinia femërore, Ylli Limani. Gja
Historia e Ylli Limanit me nënën e tij: E gjeta duke qarë Ylli Limani është padyshim një nga këngëtarët më të dashur për publikun dhe me zërin e tij ka prekur zemrat e shumë vajz
Berisha zbulon kush i vodhi armët në bazën ushtarake të Pashalimanit Vjedhja e armëve në bazën ushtarake të Pashalimanit, vijon të komentohet ende si një skandal. Së funmdi në lidhje me