999 rezultate për

kurbin

Humb jetën 72 vjeçarja në Kurbin, dyshohet nga koronavirusi Një grua ka humbur jetën ditën e sotme. Sipas informacioneve të para 72 vjecarja ka humbur jetën në Mamurras. Gruaja
Dalin pamjet, divani poshtë të cilit u gjet pa jetë vogëlushi 2-vjeçar në Kurbin Një banesë në Kurbin është përfshirë nga flakët pasditen e kësaj të premteje ku si pasojë ka humbur jetën një 2 vjeçar.
Iu dogj banesa, fëmija 2-vjeçar gjendet pa jetë teksa ishte fshehur poshtë divanit Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Kurbin. Në fshatin Sanxhak është shkrumbuar nga flakët një banesë ku ka
Flakët përfshijnë banesën në Kurbin, gjendet një fëmijë brenda Flakët e zjarrit kanë përfshirë një banesë në fshatin Sanxhak të Kurbinit. Një zjarr masiv ka rënë mesditën e sotme
Nëse jeni në udhëtim, kujdes nga mjegulla në këtë zonë Të gjithë drejtuesit e automjeteve duhet të bëjnë kujdes në zonën e Kurbinit. Për shkak të temperaturave të ulta dhe
Arrestohen 3 persona në Milot pasi nuk i binden dhe dhunuan policin Gjatë kontrollit të ushtruar nga Policia në një lokal në Milot, 3 shtetas nuk i janë bindur urdhërit të punonjësit të Po
"Benzi" u kthye me kokë poshtë, dalin pamjet nga aksidenti i rëndë në Kurbin Një aksident i rëndë ndodhi këtë pasdite në fshatin Gjorm të Kurbinit. Një automjet tip veturë mësohet se ka dalë nga
Gjendet një trup i dekompozuar në brigjet e Adriatikut Një trup i dekompozuar është gjetur pasditen e sotme në brigjet e Detit Adriatik, në zonën e Kurbinit. Policia njofto
Rrezikojnë jetën, familja me foshnjën 6 muajshe në Kurbin fle nën muret e çara të banesës Edhe pse vëmendja u shpërnda më shumë në Thumanë dhe Durrës, realiteti është që në shumë zona të Shqipërisë pati dëme ng
U shpallën të pabanueshëm, do shemben 7 pallate në Kurbin Këshilli Bashkiak i Kurbinit ka miratuar shembjen e 7 pallateve që u dëmtuan nga tërmeti i 26 nëntorit. Pas verifikim
50 familje pa strehë në Kurbin, banorët tregojnë se nuk ka shkuar asnjë grup verifikimi Rreth 50 shtëpi janë dëmtuar edhe në fshatin Zheje të Kurbinit nga tërmeti. Banorët që prej ditësh qëndorjnë në qiell të
U rikonstruktua gjatë verës, shembet shkolla në Kurbin (VIDEO) Tërmeti i 26 nëntorit shkaktoi 26 viktima, plagosi qindra të tjerë dhe sheshoi e dëmtoi me mijëra godina. Shkolla e K
Prokuroria e Kurbinit merr prova materiale nga 7 pallatet e shpallur të pabanueshëm Prokuroria e rrethit të Kurbinit ka njoftuar sot se, ka marrë kampione të ndërtimit nga pallatet që sipas vlerësimit të
Ministrja e Arsimit: Nga 9 dhjetori mësimi rifillon në Tiranë, Durrës, Vorë e Kurbin Ministrja e Arsimit, Besa Shahini ka njoftuar se Qarku Durrës, Bashkia Kurbin, Bashkia Vorë e Bashkia Tiranë do të rifil
Durrës, Thumanë e Kurbin, 16 të vdekur në Shqipëri Edhe pse nuk është numër përfundimtar, janë konfirmuar 16 viktima në Shqipëri pas tërmetit të frikshëm. Disa lëkundje
Dyshohet per 2 viktima në Kurbin, njëri hidhet nga ballkoni nga frika, tjetri përplaset me makinë Të tjera pasoja tragjike nga tërmeti i fuqishëm që goditi Shqipërinë. Në Kurbin dyshohet se janë shënuar dy viktima.
Iu gjet armë dhe "mall" në xhep, kapet i forti i Kurbinit Policia e Kurbinit ka ushtruar kontrolle të befasishme në akse rrugore, lokale dhe ambiente të ndryshme për kapjen e per
E padëgjuar më parë, çifti përfundon në pranga pasi vodhi kostumet popullore Një vjedhje ndoshta jo e zakontë ka ndodhur në Kurbin por është pikasur shumë shpejt nga policia. Për këtë vjedhje n
Qëllonte pa pushim me armë në ajër, kapet 21 vjeçari Policia e Kavajës ka parandaluar një krim, duke arrestuar në flagrancë një 21 vjeçar në Laç. K.V. banues në Kurbin, k
Skënderbeu-Laçi, kurbinasit përmbysin shifrat (VIDEO) Laçi ka kaluar në avantazh të dyfishtë ndaj Skënderbeut duke kryesuar me rezultatin 1-3 në Korçë. Pjesa e parë u mbyl