999 rezultate për

kujtim

E FUNDIT/ Masakra e Matit, burgim i përjetshëm për Kujtim Koxhën Ditën e sotme gjykata ka vendosur masën burgim i përjetshëm për Kujtim Koxhën. Kujtim Koxha është i akuzuar për vras
Si asnjëherë, Kujtim Gjuzi flet për çështjet e zemrës Kujtim Gjuzi është një nga deputetët i cili u shndërrua brenda pak javësh ndër më të komentuarit për shkak të deklaratav
Zbulohet pllaka përkujtimore te varri i legjendës, Fadil Vokrri (FOTO LAJM) Zyrtarë të Federatës së Futbollit të Kosovës (FFK) e kanë zbuluar një pllakë përkujtimore te varri i legjendës së futbol
Agim Doçi i bën premtimin e madh Ndocajt: Do të jap 7 mijë vota Në emisionin 360 gradë në "Ora News" poeti Agim Doçi për kandidatin e vetëshpallur të Lezhës, Eduard Ndocajn ka deklaru
Kujtim Gjuzi shkon me lap top në Kuvend për të hyrë në Facebook (FOTO LAJM) Seancat plenare janë të mërzitshme dhe shpesh herë edhe të padurueshme jo vetëm për publikun që i ndjek por edhe vetë de
Pasi Rama e quajti "Naltmadhëri", replikon Kujtim Gjuzi Pasi deputeti Gjuzi, e ndërpreu Ramën në fjalën e tij në kuvend, kryeministri e quajti atë "Naltmadhëri", dhe po ndërpri
E bëri deputet, Rama tallet keq me të: Po ndërpritem nga Natlmadhnia e tij Kujtim Gjuzi I Kryeministri Edi Rama ka replikuar ditën e sotme në Kuvend me Kujtim Gjuzin, i cili është bërë Teksa Gjuzi ishte duk
Kujtim Gjuzi tregon pse ishte mes protestuesve: Shkova te zyra e Lleshajt dhe i lashë një porosi Kreu i Partisë Konstervatore, Kujtim Gjuzi ka treguar arsyen pse ishte në mes të protestuesve në protestën e 25 majit.
5 fakte që flasin më tepër rreth personalitetin tuaj Shkencëtarët kanë zbuluar se misteret e trurit të njeriut janë të fshehura mirë në psikikën tonë. Bright Side na fton në
Prokurori kërkon burg të përjetshëm për vrasësin e Matit Ditën e some është mbajtur seanca gjyqësore për Kujtim Koxhën, 51 vjeçarin i cili në 11 tetor të vitin 2018, vrau dy pun
Gjuzi: Mos bini pre e provokimeve Deputeti i cili doli nga listat e PD, Kujtim Gjuzi ka hapur një faqe të re në Facebook dhe i ve në dukje qytetarët se kj
Basha edhe në përkujtimin e Spaçit bën thirrje kundër Ramës Kreu i PD-së, Lulzim Basha kujton revoltën e burgut famëkeq të Spaçit. Sipas tij sot është dita për të ftuar çdo shqi
Kujtim Gjuzi gjen belanë pas famës së menjëhershme (FOTO LAJM) Me deklaratat dhe qendrimet e tija publike, deputeti i PD-së, Kujtim Gjuzi është ndër personazhet publik më të përfolur
Nga lëkura e viçit te ekrani me safir, karakteristikat e "çmendura" të celularit të Kujtim Gjuzit (FOTO LAJM) Unë nuk përdor iPhone- ai është një celular për të varfrit”! Nëse për të gjithë ne, luks është të përdorësh një celular
Kujtim Gjuzi: Rama i qepte vetë pantallonat, kurse Iliri dhe Monika hanin byrekë tek lokali im (VIDEO) Deouteti më i ri i PD-së, Kujtim Gjuzi ka bërë disa deklarata të forta gjatë mbrëmjes së djeshme. Fillimisht ai tha se k
Kur t'i shikoni celularin Kujtim Gjuzit, do ta harroni orën e tij (FOTO LAJM) Kujtim Gjuzi është një nga deputetët më të përfolur kohët e fundit, për deklarata dhe sjelljen e tij. Në Opinion, ai ish
Dosja e verdhë e Kujtim Gjuzit dhe historia qesharake me lavazhierin “Kur vajta deputet e lava makinën time vetë. I thash lavazhierit lëre se e laj vetë”. Kjo deklaratë e Kujtim Gjuzit në e
Po vinin për 6 mujorin e Kacifas, polica ndalon hyrjen e 12 personave Gjashtë muaj nga vrasja e minoritarit grek Kostandin Kacifas në fshatin Bularat po zhvillohet sot mesha përkujtimore.
"Kunata s'e pranonte dot se e kisha tradhtuar", Kujtim Gjuzi flet për divorcin e tij (VIDEO) Deputeti Kujtim Gjuzi, komentoi në studion e emisionit “Të Paekspozuarit”, edhe disa probleme familjare që ka patur kohë
Si James Bond, Kujtim Gjuzi nxjerr numrin e telefonit pas marrjes së mandatit (FOTO LAJM) Kujtim Gjuzi u betua sot si deputet në Kuvendit e Shqipërisë. Me sa duket nga entuziazmi, ai publikoi dje numrin e ti