999 rezultate për

kina

Përplasen dy makina në Korçë, njëra përfundon brenda në lokal Një tjetër aksident ka ndodhur ditën e sotme në vend. Mësohet se dy makina janë përplasur në dalje të qytetit të Korç
Si u grabitën 84 mijë euro nga kartat bankare të shtetasve nga Singapori, Kina apo Italia Tre persona, nënë e bijë dhe një kamarier janë autorët e një skeme vjedhjeje krejt të veçantë. Në bashkëpunim me njëri-t
Përfshihet nga flakët banesa, shkrumbohet makina dhe një magazinë Një banesë është përfshirë nga flakët në orën 3 :30 të mëngjesit të kësaj të djele në fshatin Kuqar të bashkisë Patos.
Hodhën tritolin nga makina, detaje nga shpërthimi i fuqishëm në hotelin e Ervin Matës Detaje të reja kanë dalë nga shpërthimi me eksploziv mbrëmjen e djeshme rreth orës 22:40, në hotelin e Ervin Matës pranë
Lëvizja me makina, si do të veprohet këtë të diel Pavarësisht se në mëngjesin e sotëm Policia e Shtetit deklaroi se ditën e nesërme, e diel, nuk do të ketë asnjë makinë n
Ndërron jetë një person, makina përplaset me motorin në Levan-Tepelenë Një person ka humbur jetën si pasojë e një aksidenti të ndodhur në aksin rrugor Levan-Tepelenë. Një makinë është përp
Policia e Shtetit bën lëmsh qytetarët: Pasi ndaloi makinat, urdhri i dytë rrëzon të parin! Pavarësisht se në mëngjesin e sotëm Policia e Shtetit deklaroi se ditën e nesërme, e diel, nuk do të ketë asnjë makinë n
Trump ndërpret marrëdhëniet e SHBA-ve me OBSH Presidenti Donald Trump njoftoi ditën e sotme se Shtetet e Bashkuara do të përfundojnë marrëdhëniet e saj me Organizatën
Manastirliu nxjerr urdhrin: Hapen plazhet, kufijtë dhe lëvizja me makina Duket se më në fund, gjërat do të fillojnë të hapen dhe sezoni turistik është në derë. Ministrja e Shëndetësisë ka firmo
Përplas Ferrarin 250 mijë euro me autobusin, shpëton për mrekulli reperi i njohur (FOTO LAJM) Reperi Swarmz ka përplasur makinën e tij ‘Ferrari’ me autobusin dy-katësh në qendër të Londrës. Fotot nga aksidenti u
Makina hibride e sportive, zbulohen makinat që përdorin agjentët e SHISH në Shqipëri Nëse keni pyetur ndonjëherë veten se cfarë makine luksoze përdorin agjentët e SHISH, të jeni të sigurt se asnjë lloj pre
Luftë e re e Ftohtë? Kina kërcënon SHBA-të Kina kërcënoi të hënën se do të ndërmarrë kundërmasa ndaj Shteteve të Bashkuara nëse ndëshkohet për planet për të vendos
Aksident tragjik në Korçë, makina përplaset me murin duke lënduar dy persona Një aksident ka ndodhur pak minuta më parë në qytetin e Korçës. Sipas informacioneve të para mësojet se një mjet tip
Artan Hoxha ironizon vendimin e Ramës: E diela, me apo pa betoniere do jetë? Nga muaji tetor deri në mars të 2021, kryeministri Rama deklaroi se do të vijojë e diela pa makina. Pikërisht për kët
Makina merr përpara 8-vjeçarin në Durrës Një fëmijë është aksidentuar për vdekje ditën e sotme në fshatin Jubë të Durrësit. Ngjarja tragjike ka ndodhur pasdit
Mjeku serb helmon me tortë kolegët, i shpon edhe gomat e makinave Një ngjarje e çuditshme ka ndodhur në Austri ku një psikiatër me origjinë serbe ka bërë bujë për shkak se ka helmuar kol
"Ndoshta Rama nuk punon fare", eksperti flet për të dielën pa makina Eksperti i ekonomisë Artur Sulçe në një intervistë për Fax news ka thënë se deklaratat e kryeministrit Rama për të dielë
Studim: 40% e njerëzve në Angli besojnë se Kina e krijoi qëllimshëm koronavirusin Dyzet përqind e njerëzve në Angli besojnë se Kina mund të ketë krijuar qëllimisht koronavirusin si një armë bio për të s
Makina përplas për vdekje çiklistin në Fushë Krujë Një aksident i rëndë ka ndodhur paraditen e sotme në Fushë Krujë, ku shtetasja me iniciale N.G, 33-vjeçe ka përplasur pë
E diela pa makina deri në 2021, Rama tregon nismën e re (VIDEO) Kryeministri Edi Rama gjatë komunikimit që pati ditën e sotme me qytetarët nëpërmjet rrjetit social Facebook, deklaroi s