999 rezultate për

kavajĂs

COVID-19 i mori jetën kavajasit të shëndetshëm, mjeku: Koronavirusi nuk njeh moshë! Numri i jetëve të humbura nga koronavirusi në vendin tonë ka shkuar në 4, mes tyre edhe 43-vjeçari nga qyteti i Kavajës.
Magani jep dorëheqjen nga klubi i Besës, kavajasit zyrtarizojnë trajnerin e ri Gugash Magani ashtu siç edhe paralajmëroi pas disfatës me Pogradecin, ka dhënë dorëheqjen. Tekniku peqinase nuk ka m
Sokol Cikalleshi i papërmbajtshëm, shënon dy gola fantastik në Turqi (VIDEO) Sokol Cikalleshi ka shënuar në ndeshjen e Kupës së Turqisë, që skuadra e tij e Akhisarit po luan përballë Kasimpasas.
E PAZAKONTË/ Lezhjani ngacmon seksualisht kavajasin 31 vjeçar në Tiranë Ngacmimet seksuale nuk kanë kohë, moshë, por as gjini. Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në zonën më të frekuentuar të
Emri, kush është kavajasi i cili kryente veprime të turpshme në sy të 10-vjeçarit Policia ka ndaluar një 38-vjeçar në Kavajë pasi është kapur duke kryer veprime të turpshme në sy të një fëmije të mitur
Panucci injoroi sulmuesin më në formë të momentit në Kombëtare E çuditshme, por ja që është e vërtetë. Sulmuesi kavajas, Sokol Cikalleshi nuk u aktivizua fare dje në takimin e djeshëm
Armë e fishekë në makinë, kapet kavajasi i rrezikshëm Policia ka vënë në pranga një shtetas në Kavajë pasi akuzohet për armbajtje pa leje. Shtetasit në fjalë i është gjetu
Çudirat në futbollin shqiptar nuk kanë të mbaruar, Besa nënshkruan me sulmuesin në një pikë bastesh Klubi sportiv i Besës nuk di të ndalet në këtë merkato dimërore. Kavajasit kanë zyrtarizuar dje dy afrimet e fundit në k
Çmendet kavajasi, qëllon me armë zjarri punonjësit e OSHEE-së Reforma në lidhje me energjinë elektrike vazhdon akoma me intensitet por mesa duket rrugës hasen edhe pengesa. Kështu
Kavajasi vë alarmin në polici: Më ka humbur gruaja e dy fëmijët Një burrë në Kavajë ka denoncuar zhdukjen pa adrësë të ish-gruas bashkë me dy fëmijët e mitur. Burime zyrtare nga po
Kavajasit bëhen lëmsh, çojnë dëm 680 vota të PD-së Partia Demokratike ka humbur në Kavajë zgjedhjet e përgjithshme, por duket se këtë humbje e ka ndihmuar jo pak edhe gafa
Dëmtohet bomberi i kombëtares, rrezikon sfidën me Italinë Sokol Cikalleshi rrezikon sfidën kundër Italisë. Sulmuesi kavajas ka pësuar dje një dëmtim në gju pas përplasjes në fush
Elvis Rroshi qëras kavajasit me një tortë gjigande (FOTO LAJM) Kryebashkiaku i Kavajës, Elvis Rroshi, ndonëse në "arrest shtëpie" nuk nguron që të organizojë një ceremoni për qytetar
Andi Lila i shënon Interit (VIDEO) Një shqiptar hesht "San Siro"-n. Andi Lila shënoi një gol mjaft të bukur në përballjen kundër Interit. Pjesa e parë e sf
Tifozët kavajas: Skënderbe, na kthe borxhin! Katër vite më parë, kur korçarët luftonin për mbijetesë në Kategorinë Superiore, arritën të fitonin në Kavajë ndaj Besës
Besa mund Kastriotin dhe i largohet fundit Besa-Kastrioti dukej si një finale mbijetese. Kjo për vetë pozitat e skuadrave në klasifikim dhe synimet për mbijetesë q
Besa mposht Vllazninë, Tirana katandiset e fundit Java e 11 e Kategorisë Superiore është mbyllur me fitoren e Besës përballë Vllaznisë. Kavajasit kanë marrë tre pikë të a
Shtyhet gjyqi i Nexhat Bizhdilit Mosnjohja e akteve të dosjes bëhet sërish shkak për shtyrjen e seancës gjyqësore në ngarkim të presidentit të Besës Nexh
Mediu kërkon votat e kavajasve Kreu i Partisë Republikane Fatmitr Mediu kërkoi sot angazhim maksimal nga ana e strukturave të partisë në qytetin e Kava