999 rezultate për

jeremy

Jeremy Corbyn fajëson veten për humbjen e partisë Boris Johnson do të kthehet në “Downing Street” me një shumicë të madhe pasi konservatorët kanë marrë shumicën e votave,
Marrëdhënie në jahtin luksoz? Këtij çifti i kushtoi sa qimet e kokës Alkool, seks dhe jaht do të ishte një ditë me fat për cilindo, por nuk rezultoi e tillë për Cheya Handlay anëtare e jaht
Historia trishtuese e “kriminelit më të bukur në botë” që tani është model i suksesshëm (FOTO LAJM) Në një intervistë të sinqertë, Jeremy Meeks, 35 vjeç, i cili u bë i njohur si “krimineli më i bukur në botë”, ka folur r
Krimineli më seksi në botë bëri shqiponjën me duar dhe rrjeti u "çmend" (FOTO LAJM) Jeremy Meeks është cilësuar si krimineli më seksi në botë, pasi fotoja e tij në rajonin e policisë tërhoqi vëmendjen e t
E dashura e kriminelit më të bukur në botë shijon jetën e natës (FOTO LAJM) Ajo ishte duke shijuar një natë vajzash pa Jeremy Meeks të shtunën. Megjithatë Chloe Green tregoi se ajo ishte ende p
Binjakët i propozojnë binjakeve në të njëjtën ditë Vëllezër binjakë që njohën dy motra binjakë, zgjodhën një datë “binjake” për t’u propozuar atyre. Brittany dhe Briana
Goca më mirë harrojeni, krimineli më i bukur në botë do të martohet Gjërat po bëhen serioze në mes të Jeremy Meeks dhe Chloe Green. Burime të afërta me çifton thonë se ai po planifikon t’
May e zëvendësoi me Jeremy Hunt, Johnson: Po e mbysni ëndrrën “Brexit” Boris Johnson ka nisur një sulm tejet të ashpër ndaj strategjisë së kryeministres Theresa May për “Brexit”-in, duke thën
I preferuari i vajzave, lajm i keq nga krimineli më i bukur Gjërat po bëhen serioze në mes të Jeremy Meeks dhe Chloe Green. Burime të afërta me çifton thonë se ai po planifikon t’
Krimineli më i bukur në botë martohet me trashëgimtaren e famshme Trashëgimtarja e TOPSHOP e cila zotëron një pasuri prej 3.8billion Chloe Green do të martohet Jeremy Meeks i cilësuar si
Vëllezërit binjakë identikë, u propozojnë në të njëjtën kohë motrave binjake identike (FOTO LAJM) Josh dhe Jeremy Salyers, 34 vjeç nga Tennessee u takuan me të fejurat e tyre Brittany dhe Briana Deane, të 31 vjeç në në
Tradhtoi miliarderen? Krimineli i bukur puthet me modelen Ai u bë i famshëm në rrjete sociale përmes fotografive të tij të realizuara në polici në vitin 2014 ku ishte i dënuar me
Jeremy Meeks është fejuar (FOTO LAJM) Para tre muajsh modeli Jeremy Meeks, i ka dhënë fund martesës 8-vjecare me gruan e tij. Por tani, modeli Jeremy Meek
Lajmi më i ri nga Jeremy Meeks, vajza mos u mërzisni Gjërat po bëhen serioze në mes të Jeremy Meeks dhe Chloe Green. Burime të afërta me çifton thonë se ai po planifikon t’
Humbi gishtat e dorës në një aksident, mjekët ia zëvendësuan me gishtat e këmbës (FOTO LAJM) Jeremy Payton, 55 vjeç humbi gishtat e dorës së djathtë gjatë një aksidenti që i ndodhi në punë. Me frikën se do të n
Tradhëtoi gruan, Jeremy Meeks fejohet me të dashurën (FOTO LAJM) Të gjithë e njohin kriminelin më të bukur në botë Jeremy Meeks, i cili vetëm dy muaj më parë u kap mat duke tradhtuar ba
Pasi tradhëtoi gruan Jeremy Meeks del hapur me të dashurën (FOTO LAJM) I burgosuri më i bukur dhe më i famshëm në botë Jeremy Meeks dhee dashura e tij më e re Chloe Green nuk mund t’i shqitn
Pas tradhëtisë, gruaja e Jeremy Meeks kërkon divorcin (FOTO LAJM) Jeremy Meeks, i konsideruar si i burgosuri me i bukur ne bote, do të divorcohet së shpejti. Pasi u fotografua në mome
I burgosuri më seksi në botë në lidhje me vajzën e miliarderit (FOTO LAJM) Jeremy Meeks u bë i njohur në të gjithë botën si i burgosuri më seksi dhe bëri namin në rrjetet sociale. Por ai tani
A e keni harruar Jeremy Menez? Ja me kë klub ka nënshkruar Ish lojtari i Romës dhe i milanit Jeremy Meny, nga sot ka filluar një aventurë të re në Turqi. Klubi i tij i ri është