999 rezultate për

hoxha

Për pak sa nuk i nxorri të gjitha, provokon Alba Hoxha (FOTO LAJM) Alba Hoxhën fillimisht e kemi njohur si një nga balerinat e “Albi Nako Dance”, gjë që i ka dhënë asaj mundësinë të bëhet
"Ndihem e pafuqishme", Lori Hoxha flet pas tërmetit Lori Hoxha është shprehur se ndihet e pafuqishme pas tërmetit të 26 nëntorit. Ajo ka postuar një foto ku tregon Sarë
Një falenderim kaq i veçantë për të motrën, emocionon Lori Hoxha (FOTO LAJM) Lori Hoxha ka gjetur mënyrën e duhur për të falenderuar motrën e saj Sara. Edhe pse është tashmë nënë e dy djemve, Sa
I lidhur me Anna Likën? Drilon Hoxha i bën namin publikisht gazetarit (VIDEO) Para dy javësh, kudo në media qarkulluan lajme se aktorja Anna Lika dhe producenti Drilon Hoxha ishin në një lidhje dash
Aktori i njohur shqiptar pjesë e serialit të famshëm amerikan "The Black List" (FOTO & VIDEO) Aktorin e njohur Kushtrim Hoxha, shumë shpejt do ta shohim me një rol në serialin e famshëm amerikan "The Black List".
Paparaci kap "mat" Rezarta Shkurtën duke spiunuar bashkëshortin, reagon Ermal Hoxha (FOTO LAJM) Këngëtarja Rezarta Shkurta është kapur "mat". Bashkëshorti i saj Ermal Hoxha ka postuar një foto tyren nga ku Rezarta i
Artan Hoxha: Ju tregoj ushtrinë e vërtetë të Metës Ditën e djeshme Meta hodhi një fotografi teksa nderonte njërin prej ushtarëve të Gardës së Republikës që shërbejnë tek P
Artan Hoxha plas "bombën": Kam një video të një kryebashkiaku Gjatë emisionit Opinion këtë të enjte analisti Lorenc Vangjeli, në debat e sipër deklaroi se 5 kryetarë bashkie të dalë
EKSKLUZIVE/ Shakohoxha tregon për herë të parë së për kë bën tifo! Drejtori i "SuperSport", Dritan Shakohoxha, në një intervistë ekskluzive për Albeu.com, ka rrëfyer për herë të parë skua
"Nga sot, gati për kufoma në Elbasan", Artan Hoxha bën deklaratën "bombë" pas vendimeve për Çapjan dhe Çelën Gazetari intestigativ i Abc Neës, Artan Hoxha ka bërë një paralajmërim të fortë për viktima dhe probleme të mëdha në Elb
Artan Hoxha pas lirimit të Çelës dhe Çapjas: Bëhuni gati për çdo kufomë në Elbasan! "Qytetaret e pafajshem te Elbasanit duhet ti luten zotit te mos ndodhen rastesisht ne rrezen e bresherive te vrasesve qe
Videoja e s*ksit të ambasadorit, Artan Hoxha: Këshilltari të thirret në Prokurori Gazetari Artan Hoxha ka bërë thirrje që Tedi Blushi, zëdhënësi i Presidencës të merret në mënyrë urgjente në Prokurori n
Socialistët që "tradhëtuan" e nuk votuan sot kundër Metës Pas shumë përplasjeve për në Kushtetuese, ditën e sotme u votua rezoluta e parashtruar në Parlament. Rezoluta e Parla
E bija i kërkon t’i bëjë buzët, si i përgjigjet doktoresha e VIP-ave (FOTO LAJM) Lida Hoxha është një ndër doktoreshat më të njohura përsa i përket mjekësisë estetike. Të shumta janë personazhet pub
ATENTATI/ Armik i Aldo Bares, kush është lushnjari që ka ngritur në këmbë Policinë e Shtetit Gazetari Artan Hoxha ka thënë mbrëmjen e sotme se personi i dytë i dyshuar në atentatin ndaj prokurorit Arjan Ndoja ësht
Sherr në Top Channel? Mungon në festë, ç’po ndodh mes saj dhe motrave Hoxha (FOTO LAJM) Mbrëmjen e djeshme në studion e ‘Hell’s Kitchen’ janë mbledhur për të festuar figurat më të njohura të ‘Top Channel’.
"Nga Redi te Dara", transformimi dhe fuqizimi i Redjan Rrajës Gjatë emisionit “Opinion”, gazetari Poli Hoxha tregoi se Redjan Rraja deri në 2005 ka punuar për një rrogë të thjesht pë
Artan Hoxha: Materialet në makinën Arjan Ndojit, dosjet e vjedhura në prokurorinë e Durrësit I ftuar në emisionin Opinion, gazetari Artan Hoxha shpjegoi se në makinën e prokurorit Ndoj janë gjetur fashikujt e vjed
"Gjithçka ndodhi befasisht", gazetarja tregon çfarë i tha Prokurori fill pas atentatit Gazetarja Anila Hoxha duke folur për OPEN, ka treguar se çfarë i ka thënë prokurori Arjan Ndoja, fill pas pas atentatit
Surprizë nga Afganistani, momenti drithërues kur ushtari takon të ëmën (VIDEO) Ministrja e Mbrojtjes, Olta Xhaçka, ka postuar në rrjetet sociale, momente prekëse të një nëne që ribashkohet me djalin