999 rezultate për

hotelet

Paketa e karantinës për miliarderët, çfarë ofrojnë hotelet në Zvicër (FOTO LAJM) Hotelet në Zvicër kanë gjetur një mënyrë ideale për t'i shpëtuar falimentimit. Kompania e hotelerisë së luksit Le Bi
Gjest i madh nga Ronaldo, kthen hotelet e tij në spitale për të ndihmuar luftën kundër koronavirusit Ylli i Juventusit, Cristiano Ronaldo, njihet për gjestet e mëdha jashtë fushe. Edhe në këtë kohë kur bota është në luftë
Banorët e goditur nga tërmeti nuk lirojnë hotelet: Është rritur çmimi i qirave 6 janari ishte dita kur të strehuarit në hotele, banesat e të cilëve u shkatërruan nga tërmeti i 26 nëntorit, duhet t’i
Të mbijetuarit e Thumanës s’dalin nga hotelet: Veç po na nxorrën me shkop Banorët e Thumanës që i mbijetuan tërmetit dhe ndodhen në hotelet e Shëngjinit kanë dalë me një vendim. Ata nuk do të lë
Më 3 janar braktisin hotelet, Voda tregon ku do të shkojnë 4000 banorët e akomoduar pas tërmetit Zëvendësministrja e Brendshme, Rovena Voda, foli në emisionin “Kjo Javë”, në News24, për vendimin e qeverisë për të nxje
Banorët e Thumanës në grevë, refuzojnë bonusin e qirasë, me 3 janar duhet të lënë hotelet Të shtunën, banorët e Thumanës të strehuar në hotelet e Shëngjinit nisën grevën e urisë. Ata kundërshtuan bonusin e qira
Banorët e Thumanës në Shëngjin: Nuk kemi veshje, ushqim e as ilaçe Ndihmat ndahen në mënyrë selektive. Shqetësimi vjen nga banorë të Thumanës të cilët pas tërmetit janë akomoduar në hotel
Deklarata e Ramës për hotelet me 5 yje, kreu i OBSH-së: Çfarë formimi ka ky njeri?! Në studion e “Abc-ja e mëgjesit” me Enkel Demin, Raul Gonzales, drejtuesi i Zyrës së OBSH-së në Shqipëri u pyet për dekl
Boshatiset Thumana, banorët strehohen në hotelet e Shëngjinit (VIDEO) Sot gjashtë ditë nga tërmeti që shkundi Shqipërinë. Banorët të cilët u strehuan nëpër cadra në Thumanë kanë kaluar në ho
Tërmeti shkatërrues, Ministria e Energjetikes: U hoqën 6 depozitat e mëdha të gazit nga hotelet Ministria e Energjetikes dhe Infrastrukturës bën të ditur se në zonën e Durrësit janë ku ka pasur dëme më të mëdha nga l
Dikur ishte vila e Pablo Escobarit, sot një nga hotelet më të kërkuar në botë (FOTO LAJM) Është quajtur “Casa Malca” dhe është një hotel luksoz në Gjirin e Meksikës, pranë qytetit të Tulumit. Karakteristikat
Kjo është arsyeja pse hotelet kanë gjithmonë çarçafë dhe jastëkë të bardhë Dimri po vjen dhe teksa të gjithë një mendje e kemi nga festat, me siguri që jeni duke planifikuar pushimet apo arratist
Vajza e shoferit që mashtroi pasanikët e New York-ut ka gjetur dashurinë e jetës në burg (FOTO LAJM) Ana Sorokin, 28-vjeçarja që mashtroi stilistët, bankierët e hotelet e luksit në Manhatan, duke u hequr si trashëgimtare
Kur hotelet më luksoze të lusin dhe të paguajnë që të flesh tek ta (FOTO LAJM) Gjithsekush e ka “punën e ëndrrave”, e nëse ajo ndryshon tek persona të ndryshëm, puna që ka Aleks Shanon do ta donin të
Zjarret në Greqi, evakuohen mijra persona (VIDEO) Mijëra njerëz janë evakuuar nga hotelet dhe plazhet në Greqi ndërsa zjarrfikësit po përpiqen të shuajnë dhjetëra zjarre
Etilda në hotelet e çudirave nga Andi Bushati - Ajo u akuzua se kishte paguar netë hoteli marramendëse në Bruksel, Londër, Paris, Romë madje dhe
12 hotelet më interesante që keni parë ndonjëherë nëpër botë (FOTO LAJM) Zakonisht hotelet janë vendet ku njerëzit kalojnë shumë kohë, gjatë udhëtimeve që bëjnë në botë. Përveç akomodimit të va
Shfrytëzo rastin, hotelet në Spanjë 10.000 euro nata për finalen Madridi do të pres finalen e Ligës së Kampionëve në mes të Liverpoolit dhe Tottenhamit. Spanjollët e kanë shfrytëzuar
"I tmerruar nga kosovarët në protestë", çfarë bën Rama nëpër hotele Ish-kryeministri Berisha e ka publikuar një mesazh në Facebook ku deklaron se policia e Shtetit po kryen kontrolle në t
Arrestohen 39 vajza në hotelet e Maqedonisë, 9 prej tyre shqiptare Policia maqedonase ka njoftuar se ka arrestuar 39 vajza gjatë një operacioni të kryer në hotelet e Tetovës e Gostivarit.