999 rezultate për

gjergj

Zbulohen emrat e të arrestuarve në operacionin "Limit" Zbulohen emrat e të arrestuarve në operacionin "Limit". Ata dyshohen se janë pjestarë të 4 grupeve kriminale dhe ndodhen
Del nga burgu Gjergj Cukali, vrasësi i ish-policit Bilali Vetëm katër muaj ka qëndruar në paraburgim i dyshuari si vrasës me pagesë i ish-policit, Arben Bilali. Ai është liruar.
Kostandin Xhuvani i jep lamtumirën babait të tij me pranga në duar Konstadin Xhuvani është lejuar të marrë pjesë në varrimin e të atit, Gjergj Xhuvani, regjisori dhe skenaristi që humbi j
“Sot askush nuk do të thotë, babai i Konstandinit” Gazetarja Kozeta Kurti, iu është bashkuar personazheve të shumtë publikë, që kanë reaguar pas vdekjes së papritur të reg
Gjergj Xhuvani u shua pasi mbaroi xhirimet e filmit, e lidhi me historinë tragjike të djalit Pasi kishte mbaruar xhirimet e filmit “Liqeni im” në Shqipëri në fund të vitit të kaluar, Gjergj Xhuvani edhe pse vuante
Vdekja e të atit, i biri i Gjergj Xhuvanit kërkon leje nga burgu për ti dhënë lamtumirën e fundit Djali i regjisorit Gjergj Xhuvani, ka kërkuar leje nga burgu ku po vuan dënimin, për të marrë pjesë në ceremoninë mortor
Mësohet shkaku i vdekjes së Gjergj Xhuvanit, si u informua bashkëshortja për lajmin e hidhur Gjatë mesditës së sotme ndërroi jetë në moshën 56 vjeçare regjisori i njohur Gjergj Xhuvani, i cili vuante prej diabetit
Ndarja nga jeta e Gjergj Xhuvanit, presidenti jep mesazh ngushëllimi Presidenti i Republikës, Ilir Meta ka ngushëlluar familjarët, miqtë dhe të afërmit e regjisorit Gjergj Xhuvani, i cili n
Ndahet nga jeta Gjergj Xhuvani Ndahet nga jeta regjisori i njohur Gjergj Xhuvani, në moshën 56-vjeçare. Pas një sëmundjeje të rëndë, Xhuvani ndërro
Në mes të qytetit...! Dom Gjergj Meta reagon për atentatin mafioz në Rrëshen Ekzekutimi i sotëm i Armando Gjinit në mes të Rrëshenit ka shkaktuar frikë tek banorët. Dioqeza Rrëshen e cila drejto
Gjysma e shqiptarëve të prekur nga tiroidet, mjekët: Kujdes nga vapa Pacientët që vuajnë nga tiroidet duhet të bëjnë kujdes me temperaturat e larta të këtyre ditëve. Mjeku endokrinolog D
Vapa, mjekët apel: Kujdes me tiroidet, vuajnë gjysma e shqiptarëve Pacientët që vuajnë nga tiroidet duhet të bëjnë kujdes me temperaturat e larta të këtyre ditëve. Mjeku endokrinolog D
Gjergj Dedaj viziton Tomor Morinën në burgun e Shutkës dhe tregon gjendjen e tij (VIDEO) Ambasadori i Kosovës në Maqedoninë Veriore, Gjergj Dedaj ka vizituar Tomor Morinën në burgun e Shutkës. Përmes një po
Mbyllet votimi në Kavajë, mësoni fituesin (FOTO LAJM) Është mbyllur numurimi edhe në qytetin e Kavajës teksa eshte shpallur fitues me një diferencë të frikshme kandidati i P
U arrestua një ditë më parë, lihet në burg Gjergj Cukali Gjykata e Tiranës ka lënë në burg Gjergji Cukalin, i akuzuar për vrasjen e ish-policit Arben Bilali, rreth 4 muaj më par
Ia ka hedhur gjithnjë! Paaftësia e drejtësisë ndaj Gjergj Cukalit Ndër vite, drejtësia është treguar bujare me Gjergji Cukalin. Kështu, në vitin 2012, gjykimi i shkurtuar i uli në 1 v
"Kape se e ke aty": Del videoja e arrestimit të Gjergj Cukalit (VIDEO) Ditën e sotme është arrestuar i dyshuari kryesor për vrasjen i ish policit Arben Bilalit, Gjergj Cukali. Zbardhja e aut
Pamjet, si u ekzekutua Arben Bilali (VIDEO) Ditën e sotme policia njoftoi arrestimin e Gjergj Cukalit, si i akuzuari kryesor për vrasjen e ish policit Arben Bilalit
E tradhtoi ADN-ja, si u shkua tek emri i Gjergj Cukalit për vrasjen e ish-policit I arrestuari si i dyshuar për vrasjen e Arben Bilalit pak muaj më parë në Tiranë, Gjergj Cukali është një emër i njohur
Kush është 'i forti' i "Myslym Shyrit", i arrestuar për vrasjen e ish-policit (FOTO LAJM) Personi i arrestuar sot si i dyshuar per vrasjen e ish policit Arben Bilali, në datë 30.01.2019, në rrugën ‘’Isuf Banka’