999 rezultate për

fotot

3 kufoma në shtëpi, dalin fotot e nënës e fëmijëve që u gjetën të vdekur në Bulqizë (FOTO LAJM) Një ngjarje tragjike ndodhi ditën e djeshme në Bulqizë ku në një banesë u gjetën 3 kufoma, anëtarë të një familje. R
Fotot nga shtrati bënë namin, Albani dhe Niki publikojnë videoklipin me skena shpërthyese (VIDEO) Pak ditë më parë Alban Ramosaj mori vëmendjen e të gjithëve me dy foto të postuara në Instagram ku shfaqej në shtrat me
Avokati publikon fotot e Ramës dhe Alex Sorosit në Mynih: Si ka mundësi i ndjek fati?! Kryeministri Edi Rama ndodhet në Mynih në Gjermani, ku po merr pjesë në Konferencën e Sigurisë, ku janë të pranishëm kr
Mijëra ndjekës në Instagram, modelja ka një këshillë për të gjitha vajzat (FOTO LAJM) Modelja Brigette Cooper ka zbuluar ditët e fundit se kush është ushqimi që mund të rrisë gjoksin e femrave. Bukuroshj
Miqësi? Fotot mahnitëse që tregojnë kuptimin e vërtetë të saj (FOTO LAJM) Fotografi mahnitëse nga e gjithë bota tregojnë në mënyrë të përkryer kuptimin e miqësisë në kultura, breza dhe madje spe
Fotot qesharake të Shën Valentinit (FOTO LAJM) Dita e Shën Valentinit është festa e dashurisë. Të gjithë çiftet dëshirojnë një kujtim të bukur së bashku në këtë ditë.
Dalin fotot nga festa, Veliaj i ftohur me Ramën por i rregullon jakën Kodhelit (FOTO LAJM) Ditën e sotme Tirana festoi 100 vjetorin si kryeqytet i Shqipërisë. Një pritje e madhe u organizuar nga kryebashkiak
Artan Hoxha nxjerr fotot e mushkave të ngarkuara e sfidon hapur OFL-në (FOTO LAJM) "Pas ’90-ës askush nuk është kujtuar t’i matrikullojë kafshët e punës, hajde e zbuloje tani cilit grup kriminal i përket
Dalin fotot duke nxjerr trupin e pajetë të Jan Prengës nga Range Rover (FOTO LAJM) Media ka mundur të sigurojë nga burime pranë laboratorit kriminalistik, fotot ekskluzive të videos të vetme që fakton rr
Thanë se është në Vjenë, por çfarë nuk shkon me fotot e fundit të Oriola Marashit (FOTO LAJM) Një keqkuptim e bëri emrin e modeles të lakohej gjerësisht në media. Thanë se Oriola Marashi është shoqëruar në polic
Vajzës së biznesmenit shqiptar dhe Alban Ramosaj i dalin fotot intime nga shtrati (FOTO LAJM) Alban Ramosaj dhe modelja e njohur Niki Delijorgji prej disa kohësh janë përfolur për një lidhje dashurie, kur vetë Niki
Ftohtë thatë? Fotot me bikini të Oriola Marashit "nxehin" rrjetin (FOTO LAJM) Një ndër modelet më të sukesshme shqiptare gjithashtu edhe më të komentuara për fizikun dhe bukurinë e saj. Oriola Ma
Natyra ia kalon çdo artisti, 11 fotot më fantastike që mund të keni parë (FOTO LAJM) Natyra mbetet artistja më unike. Ky artikull do ju tregojë fotot më fantastike që mund të keni parë deri më tani.
"Çmenduritë" e Princeshës, dalin fotot e dashura të Dianës (FOTO LAJM) Edhe sot, Princesha e dashur Diana është një figurë e paharrueshme e Mbretërisë Britanike. Edhe pse vdiq mjaft e re,
Shkrepjet që kanë "shokuar" botën, këto foto duhet t'i shihni dy herë (FOTO LAJM) Dritat, hijet dhe ngjyrat mund të ndryshojnë dukshëm mënyrën se si duken gjërat. Ju mbase do duhet t’i shihni dy herë
Fotot që j'u tregojnë më së mirë pse nuk duhet t'i lini fëmijët vetëm më babain (FOTO LAJM) Ekziston një lidhje e veçantë midis baballarëve dhe fëmijëve që vështirë të dalloohet lehtësishtë. Pas pamjes së rre
Si një modele e vërtetë, kjo oficere policie bën xhiron e rrjetit me fotot e saj (FOTO LAJM) Shpeshherë për shkak të stërvitjes së përditshme, oficeret femra kthehen në personazhe shumë të preferuara në rrjete soc
Në 10 vitet e fundit, si kanë ndryshuar anëtarët e familjes Mbretërore (FOTO LAJM) Mbretëresha Elizabeth II e Britanisë së Madhe është monarku mbretëror më i gjatë në histori dhe bashkë me Princin Philip
Plot 22 vite më parë, Inis Gjoni le pa fjalë ndjekësit me fotot nga arkiva (FOTO LAJM) Inis Gjoni, ndonëse është distancuar nga daljet e shpeshta në publik, është shumë aktive në rrjete sociale ku numëron nj
Fotot me provokuese të Demi Rose në Instagram (FOTO LAJM) Demi Rose përfundimisht ka vendosur t’i çmendë të gjithë ndjekësit e saj në Instagram. Është vetëm 22-vjeçare, por aj