999 rezultate për

fjolla

E mbajmë mend fëmijë, por vajza e Fjolla Morinës qenka bërë një zonjushë (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Fjolla Morina është nënë e dy vajzave, me të cilat ka treguar se është shumë e lidhur dhe mezi pret
Do ndërroj profesion, ç'do të thotë Fjolla Morina me këtë foto provokuese (FOTO LAJM) Fjolla Morina është e njohur si njëra prej këngëtarëve më provokuese shqiptare. Këtë ajo e ka treguar me anë të disa
Kujt i shkon më shumë, Alesia Bami dhe Fjolla Morina bëjnë "xing" me veshjen (FOTO LAJM) Alesia Bami dhe Fjolla Morina janë dy vajza shumë bukuroshe të shoëbizit shqiptar. Shpeshherë vajzat janë përfolur pë
Një vit nga kënga, Fjolla nuk do t'i kursej dedikimet për partnerin e ndjerë (FOTO LAJM) Një vit më parë, Fjolla Morina publikoi baladën “Si ta pranoj”, që u përfol si një dedikim për ish-partnerin e këngëtare
''Dora e koronavirusit?'' Fjolla Morina fik qirinjë e ditëlindjes duke teshtitur (FOTO&VIDEO) Fjolla Morina feston sot ditëlindjen. Këngëtarja e njohur dhe mjaft e dashur mbush plot 33 vjeç dhe po feston si kurrë m
Me shumë kilogrmë tepër, kështu duket Fjolla Morina në karantinë (VIDEO) Këngëtarja e njohur Fjolla Morina ishte pjesë e “Ftesë në 5” me Bieta Sulon pasditen e djeshme përmes një lidhje Skype,
Fjolla Morina e zhgënyer pas rrëzimit të qeverisë Kurti: Turp i madh (FOTO LAJM) Pas rrëzimit të qeverisë së Albin Kurtit në Kosovë, mjaft e zhgënjyer ka mbetur edhe këngëtarja Fjolla Morina, e cila e
Të fortë e të rrezikshëm, cilat janë 4 historitë e dashurisë që u shuan nga vrasja (FOTO LAJM) Krimi dhe bandat e rrezikshme janë një realitet i hidhur për shqiptarët të cilët kanë humbur njerëz të dashur pas përpl
Totalisht ndryshe, Fjolla Morina vjen me një tjetër look (FOTO LAJM) Këngëtarja shqiptare Fjolla Morina së fundmi po kalon disa ditë të mira pushimi. Fillimisht ajo udhëtoi drejt Francës, m
Fjolla Morina përfundon në spital: Nuk është e lehtë të ndahesh nga jeta (FOTO LAJM) Këngëtarja Fjolla Morina ka përfunduar në spital. Lajmi u bë publik nga vetë këngëtarja me anë të një postimi në Inst
"Nuk është e lehtë të vdesësh", ç'ka ndodhur me Fjolla Morinën (FOTO LAJM) Këngëtarja shqiptare Fjolla Morina ka treguar se gjendet në spital. Me anë të një postimi në rrjetet sociale ajo ka treg
“S’do të them kurrë lamtumirë”, Fjolla Morina do ju rrënqeth me dedikimin e ndjer (FOTO LAJM) Vazhdimisht në rrjetet sociale, këngëtarja Fjolla Morina kujton ish-partnerin e saj, i cili është ndarë kohë më parë nga
"Vështirësitë të jesh babë dhe nënë", mami Fjolla flet për sakrificat (FOTO LAJM) Fjolla Morina është një ndër këngëtaret shqiptare e cila bënë buje në media për çdo dalje të saj. Fokusi më i madh ës
Në plazh me të voglën e saj, Fjolla Morina s'la gjë pa nxjerrë (VIDEO) Kohët e fundit Fjolla Morina ka bërë bujë në media për mënyrën se si u vesh në një prej koncerteve të saj ku pjesmarrës
Leonora Jakupi i jep “mësim” Fjolla Morinës se si bëhet koncerti në Drenicë (VIDEO) Leonora Jakupi është një ndër këngëtaret më të preferuara dhe të dashura për publikun shqiptar dhe jashtë saj. Këngët
Vajza e Fjolla Morinës feston ditëlindjen, mami mbledh "ekipin" (FOTO LAJM) Vajza e Fjolla Morinës, Alayah, ka pritr katër vjetorin e saj ët lindjes në një festë të bukur të orgaizuar nga nëna e s
"Me ty e kom me ty", Fjolla Morina publikon prapaskenat e klipit të ri (VIDEO) Fjolla Morina ka pak ditë që ka publikuar projektin e ri “Nace Nace”, i cili po pëlqehet nga fansat e saj. Këngëtarja
Deri dje ishin shoqe të ngushta, sot Fjolla thumbon Fifin live në emision Ato kishin një marrëdhënie shumë të mirë me njëra-tjetrën, mirëpo sipas disa mediave kosovare, Fjolla dhe Fifi i kanë pr
Habit Fjolla Morina, do të dalë e gjitha nudo në koncertin e radhës (FOTO LAJM) Fjolla Morina na paralajmëroi! Në koncertin e radhës ajo do të shfaqet krejt “cullak”! Këngëtarja u kritikua shumë
Fjolla Morina keq për ide, vishet si Elvana Gjata në klipin e fundit (FOTO LAJM) Fjolla Morina ka paralajmëruar publikimin e këngës së saj të radhës. Këngëtarja ka premtuar se do ta djegë fare verën