999 rezultate për

facebook

Burri kryenin aktin e rëndë live në Facebook: Në orën 13:00 do të var veten! Një ngjarje tragjike ka ndodhur në Angli dhe ngjarja është transmetuar live në Facebook. Facebook dështoi për të ndal
"“Na ke marrë nderin e mamasë", si të rinjtë gjobitën me plot 50 mijë euro biznesmenin Është raportuar shpesh ekskluzivisht për të rinj që po përdorin rrjetet sociale si mjet përfitimi të shpejtë. Një ndë
Pacolli e Thaçi vizitojnë Metën në Shqipëri Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi dhe kreu i AKR-së, Behgjet Pacolli kanë qenë në vizitë tek presidenti i Shqipërisë, I
Goditja me takë në fytyrë e Vardy ndaj Mustafit, këto janë pasojat e frikshme (FOTO LAJM) Mbrëmë Arsenal barazoi 1:1 me Leicesterin. Kjo ndeshje u luajt në kuadër të Premier Ligës. Një nga momentet më intere
Facebook është duke u paditur nga një prej aksionarëve të tij për dështimet e tij në çështje racore Aksionari Natalie Ocegueda ka pohuar se rezultati i mosveprimit të Facebook-ut ka rezultuar në bojkotimin e tij të fundi
Facebook, YouTube dhe Twitter përballë rregullave të reja Facebook, YouTube, Twitter, për herë të parë do t’i nënshtrohen rregullave të BE-së për transmetimin e gjuhës së urrejtj
Google dhe Facebook përballen me gjoba për dominimin e hapësirës së reklamave Google përbën më shumë se 90% të aksioneve e tregut të reklamave, ndërsa Facebook ka një pjesë prej mbi 50%të tregut të
Facebook do të bëjë një ndryshim ne algoritmin e lajmeve Facebook është duke bërë një ndryshim në algoritmin e saj të lajmeve që do të japin përparësi në raportimin origjinal dh
U martua me fustan të zi, Zhaku ndahet nga bashkëshorti gjerman Kanë kaluar 3 vjet që kur Zhaku ndau me publikun lajmin se ajo dhe partneri gjerman ishin martuar, ndonëse postimet e çi
Facebook do të etiketojë postimet inflamatore nga Trump dhe politikanë të tjerë Mark Zuckerberg ka njoftuar se Facebook do të fillojë të etiketojë poste inflamatore nga presidenti Donald Trump dhe pol
Rama nuk njeh kufij, nuk i mjafton Facebook, Instagram e Twitter: Më gjeni në Youtube! Kryeministri Edi Rama është një ndër politikanët më aktivë që ka pasur ndonjëherë Shqipëria. Kryeministri Edi Rama bë
Arsyeja pse kjo bukuroshe po tërheq kaq shumë vëmendje në internet (FOTO LAJM) Ju mund të mendoni që kjo vajzë është një studente. Por, kjo është përshtypje e gabuar. Lure Hsu sapo ka mbushur 42 vjeç
Zbardhen pamjet, momenti kur policia sekuestron "thesin" me euro në Portin e Durrësit (VIDEO) Dalin pamjet e sekuestrimit të miliona eurove në Portin e Durrësit. Në video duket momenti kur policia nxjerr nga ura
Punonjësit e quajnë "frikacak": ǒpo ndodh me Mark Zuckerberg? Më shumë se 30 punonjës të hershëm të Facebook shkruan një letër publike ku adresuan mosveprimin e Facebook ndaj postime
Një punonjës jep dorëheqjen ndërkohë që të tjerë e quajnë "frikacak": Ç'po ndodh me Mark Zuckerberg? Më shumë se 30 punonjës të hershëm të Facebook shkruan një letër publike ku adresuan mosveprimin e Facebook ndaj postime
Veliu zotohet për luftë të pakompromis ndaj krimit dhe korrupsionit Agim Veliu ka rimarr sot detyrën e Ministrit të Punëve të Brendshme. “Rikthim në punë për të
Pedagogu sfidon Ramën: Futet te parku i Liqenit Artificial në Tiranë Pedagogu Erion Kristo “sfidon” Ramën dhe “hap” parkun e Liqenit Artificial pasditen e sotme. Përmes një postimi në Fa
Rama në Facebook për faljen e Fiter Bajramit: Nesër e fillojmë me këmbë të mbarë Kryeministri Edi Rama ka reaguar pas shqetësimeve në rrjetet sociale për ndalimin e faljes së namazit të Fiter Bajramit
Gazetari: Rama zëvendëson Fletoren Zyrtare me rrjetet sociale Nga Andrea Cama Facebook është rrjeti social më popullor në Shqipëri—sipas të dhënave të vetë kompanisë, ka mbi 1,4 m
Postoi fotot e nipërve në Facebook, gjyshja shkon në gjykatë Një gjyshe duhet t’i fshijë fotografitë e nipërve dhe mbesave të saj, të cilat i postoi në Facebook dhe Pinterest pa lej