999 rezultate për

erion

Erion Isai jep lajmin e bukur: Do bëhem baba Kryetari i Bashkisë Kolonjë dhe aktori Erion Isai ka dhënë sot lajmin e bukur se do bëhet baba për herë të dytë. Eri
Anashkaloi urdhrat e kryeministrit, Rama pezullon nga detyra shefin e Qarkullimit Rrugor Teksa qeveria ka shtrënguar masat për parandalimin e përhapjes së koronavirusit, shefi i Qarkullimit Rrugor të Tiranës
KORONAVIRUSI/ Erion Kristo: Kam ndaluar vjehrrin të më vijë në shtëpi! Pedagogu Erion Kristo ka zbatuar urdhrin e kryeministrit Rama, për të qënë të izoluar në shtëpi, për shkak të infektimit
"Sistemi kriminal po vendos garën për Europë", Erion Braçe shpërthen keq pas humbjes së Partizanit (VIDEO) Zv.kryeministri i Shqipërisë, ka lënë mënjanë situatën kaotike që është krijuar nga Koronavirusi, teksa është përqendrua
Rama në siklet nga xhaketa kurse Veliaj i rregullon kravatën Pëllumbit, çfarë ndodhi jashtë sallës së Kongresit Kongresi i Partisë Socialiste ka nisur sot me një minutë heshtje në ndër të viktimave të tërmetit të 26 nëntorit. Më pas
Albin Kurti anuloi takimin me Veliajn? Ambasada e Kosovës në Tiranë zbulon të vërtetën Në media sot u aludua se kryeministri i Kosovës, Albin Kurti ka anulluar takimin me kryetarin e Bashkisë Tiranë, Erion V
Nuk është Lali, kush është Erioni nga Tirana që po mbron Ramën në Amerikë (VIDEO) Kryeministri Edi Rama gjendet në Washington për një vizitë zyrtare. Ai ka postuar në Facebook një video, ku gjendet b
Bashkia e Tiranës paditi Bashën, PD kundërpërgjigjet duke publikuar pamjet (VIDEO) Me anë të zëdhënëses Ina Zhupa PD pretendon se akuzat e ngritura nga Bashkia e Tiranës ndaj Bashës nuk qëndrojnë. Zh
Denoncimi tek Berisha: Erion Veliaj po mashtron qytetarët, thotë s’ka fonde Ish- kryeministri Sali Berisha ka publikuar një denoncim ku thuhet se Bashkia e Tiranës dhe Erion Veliaj nuk i ka dhënë
Rrjetet sociale, "shkëlqimi dhe rënia" e Erion Veliajt Nga Arjan Shahini Përfshirja e qytetarëve në vendimmarrjen e qeverisë vendore është një praktikë shembullore, por jo
Dalin dokumentat, rruga në Tiranë merr emrin e një krimineli? (FOTO LAJM) "Aspak e vërtetë! Mashtrim banal, por djallëzor! Vëllanë e Mark dhe Arben Frrokut e nderoi Partia Socialiste e Edi Ramës
E goditi me thikë e pastaj e hodhi në lumë, si shqiptari eliminoi kushëririn 20 vjeçar për 50 euro "U grindëm për 50 euro që i kisha dhënë borxh e nuk ma kish kthyer", kështu është shprehur shqiptari nga Kosova Musli Mo
PD: Erion Betoni firmos kullë 100 metra të lartë tek Ish-Ekspozita Zëdhënësja e PD Ina Zhupa ka publikuar dokumente të cilas sipas saj, janë të projektit që pritet të ndërtohet në afërsi
"Erion Braçe bibilushi", tifozët e Tiranës shpërthejnë në kore ndaj zv/kryeministrit (VIDEO) Tifozët e ekipit të Tiranës kanë shpërthyer ndaj zëvendëskryeministrit, Erion Braçe, të cilin e kanë quajtur "biblush".
Braçe: Tirana e meritoi, sepse gaboi pak Partizani humbi pas më shumë se 5 vitesh në derbi nga Tirana dhe padyshim që klima nuk është shumë e mirë në kampin e ku
Rama habit me fjalët: Ndihem më i vogël se Braçe "Kam aq shumë centimetra dhe e kam të vështirë të kujtoj se kam takuar dy apo tre persona më të gjatë se unë. Kam dy jav
Habit Erion Braçe: Milot-Balldre s’do të bëhet, kompania s’iu përgjigj kontratës! "Milot-Balldre nuk do të bëhet! Kompania nuk i përgjigjet dot kontratës..." Zv/Kryeministri Erion Braçe deklaroi sont
"Do vish t’i lyesh ti shkallët!" A e kreu porosinë e Ramës Erion Veliaj? (VIDEO) Disa ditë më parë në vizitën tek familja Lala, një ndër të prekurat më rëndë prej tërmetit, kryeministri Rama iu hakërry
Rama takon fëmijët e lënduar nga tërmeti dhe u tregon sa i gjatë është Erion Braçe Kryeministri Edi Rama është zhvendosur nga takimi që kishte në Pallatin e Brigadave me ambasadorët për tek Spitali i Tra
150 banorë në Kombinat jashtë në të ftohtë: Të vijë këtu Erion Brace Edhe në kryeqytet disa pallate janë bërë të pabanueshme n në zonën e Kombinatit, ku ka marrë prononncime nga banorët e n