999 rezultate për

eriku

Arrestohet kleriku i ISIS që peshonte plot 250 kg, si u transportua në burg (FOTO LAJM) Ekipi i forcave Irakiane shënoi së fundmi një kapje "të madhe" në qytetin e Mosulit, kur arrestuan një klerik të shëndos
Rrëzohet nga teleferiku i riu në Brezovicë Nje person bie nga teleferiku, ne qendrën e skive në Brezovicë. Ai u transferua me urgjence per ne spitalin e Ferizajt.
"Mirë që e le shëmtirën", fansat nuk harrojnë historinë e Kejdës dhe Erikut (FOTO LAJM) Që prej marsit të këtij viti në media ka qarkulluar lajmi për lidhjen mes Erik Fullanit dhe Kejda Abaziit. Njëri djal
Rastet kur përdorimi i shafranit të Indisë është rreptësisht i ndaluar Nëse vuani nga gurët në tëmth, turmeriku mund të shkaktojë dhimbje. Turmeriku është një agjent kolicistokinetik, që do t
Historia tragjike e themeluesit të sportit shqiptar: E varën kokëposhtë lidhur me kufomën e klerikut (FOTO LAJM) Torturat që regjimi komunist ka përdorur në hetuesi kalojnë përtej çdo makabriteti që mund të imagjinojë mendja e njeriu
Eriku e tradhtoi, vajza e Majlinda Bregut bën deklaratën e fortë: Do ia ha kokën burrit! Prej disa muajsh në media ka qarkulluar lajmi se vajza e ish-deputetes Majlinda Bregu, Kejda ishte në një lidhje me djal
"E lumtur", Kejdës nuk ja ndjen për Erikun, e djeg 21-vjetorin (FOTO LAJM) Vajza e Majlinda Bregut, Kejda tashmë është kthyer në një nga vajzat më të komentuara të shoëbizit shqiptar. Fillimisht
Pas "sherrit" të bujshëm, Eriku flet për Anxhelën: Ka një defekt të madh (FOTO LAJM) Prej kohësh është thënë në media se Anxhela Peristeri dhe Erik Lloshi kanë pasur një krisje të miqësisë së tyre si pasoj
Tradhtoi dhe nuk e ul hundën, kështu i mburret Eriku Kejdës (FOTO LAJM) Në fillim ishin hulumtimet se Kejda dhe Eriku ishin bashkë por asnjë reagim. Më pas lajmet për ndarjen detyruan çiftin t
Keq puna, Eriku e tradhtoi Kejda "thumbon" publikisht për ndershmëri (FOTO LAJM) Muajin e kaluar, vajza e ish-deputetes së PD-së Majlinda Bregut, Kejda i dha fund lidhjes me Erik Fullanin. U raportua s
Erik Lloshi tregon si i propozoi martesë partneres së tij dhe nuk pritje (FOTO LAJM) Pak ditë më parë këngëtari i njohur, Erik Lloshi i dha fund beqarisë në një dasmë që zgjati disa ditë. Ai dhe Romina
Nuk i shkoi as në dasmë, Anxhela Peristeri reagon për sherrin me Erik Lloshin (FOTO LAJM) Prej disa ditësh në mediat rozë po përflitet për një sherr të mundshëm mes këngëtares Anxhela Peristeri dhe kolegut të s
Kush është 16 vjeçarja me të cilën Erik Fullani u kap duke u puthur në Dhërmi? (FOTO LAJM) Lidhja midis djalit të ish-guvernatorit të Bankës së Shqipërisë, Ardian Fullanit dhe vajzës së ish-deputetes Majlinda Br
Nuk i shkoi as në dasmë, Anxhela Peristeri dhe Eriku përfundimisht nuk flasin (FOTO LAJM) Fundjavën që lamë pas këngëtari i njohur Erik Lloshi i dha fund beqarisë. Në një dasmë që zgjati disa ditë, këngëtari
Si u veshën të ftuarit VIP, në dasmën e Erik Lloshit (FOTO LAJM) Këngëtari i njohur shqiptar, Erik Lloshi i ka dhënë fund beqarisë. Dje ai është martuar me Rominën vajzën me të cilin ki
Martojnë djalin, prindërit e Erikut vërtetojnë se nga rrjedh talenti i këngëtarit (VIDEO) Mbrëmjen e kaluar, këngëtari Erik Lloshi mbajti dasmën e tij, e cila siç e do tradita, u bë një ditë pas dasmës së nuses
Martohet Erik Lloshi, publikohen pamje nga dasma madhështore (VIDEO) Këngëtari i njohur Erik Lloshi i ka dhënë fund beqarisë, duke lidhur kështu martesë me personin e zemrës. Eriku dhe R
Shqiptarja nuk ja mbushi mendjen, Erik Lloshi martohet nesër me vajzën serbe (FOTO LAJM) Këngëtari Erik Lloshi ka vendosur t’i japë fund beqarisë pas një lidhjeje të gjatë me bjonden serbo-kroate. 7 vite të li
Çfarë po ndodh, u martuan Kejda dhe Eriku? (FOTO LAJM) Ditët e fundit, vajza e ish-deputetes Majlinda Bregu ka qenë në qendër të mediave rozë për shkak të lidhjes me djalin e
E thirrën në dasmë për të kënduar, nusja ngacmon këngëtarin e njohur shqiptar (FOTO LAJM) Ky është sezoni i martesave dhe të shumtë janë këngëtarët të cilët angazhohen në dasma të ndryshme, për të performuar në