999 rezultate për

elbasanit

Skandaloze! Senatoriumi e nxorri, urgjenca në Elbasan se pranon: E moshuara prej 2 orësh në ambulancë Mbyllja e Senatoriumit të Tiranës për pacientët që kanë probleme me rrugët e frymëmarrjes ka sjellë problemet e para.
Receta e vërtetë e ballakumeve të Elbasanit dhe sekreti i shijes së tyre Ka një shprehje popullore të vjetër elbasanase: “Pse Ballakumet janë të shijshme? Sepse bahen te shalët e grave”… Për
Frika se mos grumbullohen për Ditën e Verës, policia dhe ushtria "zbarkojnë" në Elbasan Dita e sotme është një ditë feste dhe zakonisht për Ditën e Verës njerëzit pushtojnë rrugët dhe festojnë. Këtë vit n
Masat kundër koronavirusit, policia hyn nëpër lokalet e Elbasanit për të shpërndarë njerëzit Përveç Tiranës edhe në qytete të tjera të vendit po merren masa të ashpra për të parandaluar përhapjen e koronavirusit.
Këtë vit nuk do të ketë "Ditë Verë", koronavirusi alarmon edhe Elbasanin Bashkia e Elbasanit ka anuluar aktivitet e planifikuara me rastin e Ditës së Verës. Sipas Bashkisë, kjo masë merret
Nuk iu bind urdhërit, e gjithë policia e Elbasanit pas makinës luksoze Një operacion i madh policor është ndërmarrë mbrëmjen e sotme në Elbasan. Kjo pasi një makinë luksoze po ecte me shpe
I vunë flakën makinës së shefit të Krimeve të Rënda, kapen dy persona Policia e Elbasanit gjatë një operacioni të koduar “Zjarri i Natës” ka zbardhur dy ngjarje të rënda, që kanë të bëjnë me
"Po më qan shpirti", publikohen pamjet para rrëmbimit të këngëtarit të tallavasë (FOTO LAJM) Publikohen pamjet e mbrëmjes së 29 Qershorit 2014, ditën kur është parë për herë të fundit në publik këngëtari i tallava
Dëbora në qarkun e Elbasanit, akset me probleme Reshje intensive bore zbardhin Elbasanin. Gjate mesnates, por edhe mengjesin e sotem ne kete qark ka pasur reshje debore
OFL mësyn edhe në Elbasan, familja Çapja vetëm 48 orë kohë afat Operacioni Forca e Ligjit po zhvillon dy aksione paralele sot në qytetin e Shkodrës dhe në qytetin e Elbasanit. Buri
Ardi Veliu mbërrin në Elbasan, prezanton shefin e ri të qarkullimit Mbrwmjen e sotme, Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Ardi Veliu ka mbërritur në orët e vona të mbrëmjes së s
Aksident në Elbasan, kamioni përplas 80 vjeçarin Një 80 vjeçar është përplasur mbrëmjen e sotme nga një kamion Ngjarja ka ndodhur në Unazën e qytetit të Elbasanit ndë
SKANDAL! 9 automatikë gjenden zyrën e shefit të komisariatit të Elbasanit Nëntë armë zjarri, automatike model 56 prej dy vitesh qëndronin në zyrën e shefit të komisariatit të këtij qyteti. Ar
I riu në Elbasan u qëllua me tre plumba, si ndodhi shumë pranë policisë Një plagosje me armë zjarri ka ndodhur gjatë mbrëmjes së djeshme në qytetin e Elbasanit. Ngjarja ka ndodhur në lagjen
Atentati pas mesnate, çfarë tha 22 vjeçari në polici për autorin që e qëlloi Një plagosje nme armë zjarri ka ndodhur gjatë mbrëmjes së djeshme në qytetin e Elbasanit. Ngjarja ka ndodhur në lagj
Ky është i riu që u plagos në Elbasan Një shkëmbim me armë zjarri ka ndodhur gjatë mbrëmjes së djeshme në qytetin e Elbasanit. Mësohet se ngjarja ka ndodhu
Shkëmbim zjarri në Elbasan, plagoset 22 vjeçari Një shkëmbim me armë zjarri ka ndodhur gjatë mbrëmjes së djeshme në qytetin e Elbasanit. Mësohet se ngjarja ka ndodhu
Makina merr përpara biçikletën në Elbasan Një tjetër aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në aksin e rrugës kombëtare që lidh qytetin e Elbasanit me ish-Kombinat
Kishte eleminuar 2 persona, Gjykata e Elbasanit lë të lirë dajën e Edison Harizajt të eleminuar në Durrës Viktori Ymeri i dënuar me 24 vite burg për dy vrasje nga drejtësia italiane por që i është nohur nga Gjykata e Elbasanit
Digjet në mes të qytetit makina e shefit të policisë së paraburgimit Është përfshirë nga flakët në mes të qytetit të Elbasanit dhe është shkrumbuar mbrëmjen e sotme makina e shefit të polic