999 rezultate për

duka

Aleati i PD "sulmon" Bashën: Ka mbyllur marrëveshjen me PS-në, nuk e ndryshon sistemin Aleati i PD-së, kreu i Partisë Agrare Ambientaliste Agron Duka në një intervistë për Repolitix ka dalë hapur kundër krye
Mori peng dy vëllezërit në Dukagjin, kapet i shumëkërkuari Policia e Shkodrës ka arrestuar një person me rrezikshmëri të lartë. Në pranga ka rënë shtetasi Françesk Vala 26 vjeç nd
Asambleja e FSHF-së, Duka ironizon Ramën: E falenderoj për mosbashkëpunimin Presidenti i FSHF-së Armand Duka ironizoi kryeministrin Edi Rama për mungesën e bashkëpunimit për rinisjen e aktivitetev
Duka i vë pikën: Sezoni të mbyllet, nëse nuk rifillon deri në 1 qershor Presidenti i FSHF-së, Armando Duka është shprehur se do të ishte mirë që kampionati të riniste para qerhsorit, pasi nëse
Duka: Presim dritën jeshile për të rifilluar kampionatin në fund të muajit maj (VIDEO) Në një intervistë për Ora News, kreu i Federatës Shqiptare të Futbollit Armand Duka, tha se në takimin e zhvilluar me pr
Duka takohet me Metën, futbolli drejt rikthimit Kur do të rinisë futbolli në Shqipëri, është kjo pyetja që Federata Shqiptare e Futbollit po kërkon t’i japë një përgjig
Duka tregon se çfarë do të ndodhë nëse nuk rifillon kampionati I ftuar në “Çim Peka LIVE”, presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka, u pyet se në qoftë se nuk rifill
Kur do të rinis futbolli? Flet Armand Duka Presidenti i FSHF, Armand Duka ka folur për ndikimin e koronavirusit në sport. Ai u pyet në “Opinion” se kur do të rinis
Duka këmbëngul për rifillimin e kampionatit Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka, këmbëngul për një rifillim të kampionatit, pasi duke qenë se
Duka: Në Shqipëri sezoni rifillon në këtë datë “Edhe pse disa kampionate kanë vendosur të mos zbresin më në fushë për këtë sezon, besoj se ekipet e tyre që janë të imp
Ankohet Duka: Shqipëria është i vetmi vend në Evropë që nuk e ka mbështetur sportin në këtë situatë Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka, shpreson që futbolli të rinisë në maj, ndërsa shpreh zhgënji
Kreu i partisë opozitare humb nënën Kreu i PAA, Partisë Agrare Ambientaliste, Agron Duka ka pësuar një humbje të madhe. Përmes një postimi në Facebook,
I akuzuar për eleminim mafioz, Trjesi Sejdini: I dashuri im vret njerëz (VIDEO) E njohur gjërësisht si "gangsterja e Elbasanit", Trejsi Sejdini është komentuar jo pak për lidhjen e saj me Leonard Dukë
Duka i kthehet keq Braçes: Kone, lehi shefit tënd se njerëzit nuk hanë deklarata Presidenti i FSHF-së Armand Duka replikoi ashpër me zv/kryeministrin Erion Braçe, i cili ngarkoi me përgjegjësi FSHF-në
Nuk ka më jetë mbretërore, çfarë pritet të ndodhë me familjen e Princ Harryt Kur Duka dhe Dukesha njoftuan se ata do të tërhiqen nga jeta mbretërore për t’u bërë të ‘pavarur financiarisht’, ky lajm
Koronavirusi prek FSHF-në, e konfirmon Duka: Dy zyrtarë janë infektuar (VIDEO) Covid-19 ka sjell anulimin e çdo aktivitet sportiv në rang kombëtar duke sjell kaos dhe mungesë financash. Armand Du
Mori miliona duke mashtruar, koronavirusi nxjerr për 3 muaj nga burgu stomatologen Olesia Duka Stomatologia Olesia Duka, e cila akuzohet për mashtrim është mes listës së 570 të dënuarve të cilët kanë përfituar leje
Mes tyre edhe Agron Duka, nisen drejt Shqipërisë 200 qytetarët që mbetën bllokuar në Gjermani 200 shtetasit shqiptarë që kishin mbetur të bllokuar në Gjermani pas situatës së krijuar nga koronavirus, janë nisur dre
WizzAir bllokon 200 shqiptare ne Gjermani, mes tyre edhe Agron Duka Koronavirusi ka shkaktuar problematika në të gjitha bizneset të cilat kanë mbyllur qepenin, por problematika më të mëdha
55 vjeçari gjendet i pajetë në shtëpinë e tij, shkaqet akoma mister Mbrwmjen e sotme, një 55-vjeçar është gjetur i pajetë në banesën e tij në Memaliaj. Sipas informacioenve paraprake, n