999 rezultate për

djali

Djali i ndërroi jetë, nëna dhuron lekët e mbledhura për të dëmtuarit nga tërmeti Historia e 14-vjeçarit Renis Muca, i cili qendroi në koma për gati 3 muaj pas një aksidenti, dhe më pas ndërroi jetë në
Nuk ishte problematik, viktima në Elbasan është djali i punonjësit të burgut të Peqinit Detaje kanë dalë në dritë nga ngjarja e ndodhur pak minuta më parë në fshatin Përparim të Peqinit. Sipas burimeve, v
Profili me cool i momentit në Instagram është ai i "djalit me pankartë" (FOTO LAJM) Në këtë botë ka shumë gjëra të gabuara, disa prej tyre janë serioze dhe disa jo. Pjesa më e madhe e njerëzve i kalojnë
Fejohet djali i ish-deputetit shqiptar, dalin fotot me partneren (FOTO LAJM) Është fejuar djali i Ramiz Lladrovcit, kryetari i Komunës së Drenasit dhe ish-deputet i Kuvendit të Kosovës. Driloni, dj
Pepe humb durimin, zemërohet me djalin që mbledh topat Pepe u kthye në vëmendjen e tifozëve të futbollit sërish me një veprim të tij pas një ndeshjeje që u zhvillua të dielën,
"Sa hapa derën e kuzhinës, u shemb pallati", Cuka tregon si djali dhe gruaja i ikën para syve 26 nëntori ishte një ditë e zezë për gjithë Shqipërinë. Tërmeti tragjik i mori jetën 51 personave dhe plagosi mbi 90
Humbi bashkëshorten dhe djalin nga tërmeti, Bujar Cuka: U shemb pallati komplet 44-vjeçarja Fatmira Cuka, së bashku me djalin e saj Sardin 18 vjeç, humbën jetën më 26 Nëntor si pasojë e tërmetit të fu
Donte të dilte në televizor, i riu anglez për famë hedh foshnjen nga tarraca Një i ri britanik ka hedhur një djalë gjashtë vjeçar francez nga një tarracë në katin e 10-të në galerinë e artit Tate M
Nëna dhe djali u gjetën pajetë përqafuar, vajza bën rrëfimin prekës Për familjen Cuka, tërmeti i 26 Nëntorit ka shkaktuar një tragjedi të madhe sepse si pasojë e shembjes së pallatit ku at
Humbi djalin dhe bashkëshortin, historia e dhimbshme e Shpresës që në 26 nëntor mbeti edhe pa shtëpi E mbytur në lot, në dëshpërim për dhimbjen dhe goditjet që vazhdimisht jeta i ka dhënë. Shpresa Gjeci humbi disa vite më
"Ishte plot energji", modelja 28-vjeçare gjendet e vdekur pranë djalit 2-vjeçar (FOTO LAJM) Një modele 28-vjeçare është gjetur e vdekur pranë djalit të saj 2-vjeçar në një plazh gati një javë pasi kishin humbur.
Shet djalin e vogël për dy mijë dollarë, vihet në pranga nëna Një nënë 31-vjeçare u arrestua orët e fundit nga policia Bowling Green, në shtetin e Kentucky, në Shtetet e Bashkuara, m
Rama pranon për herë të parë humbjen e të dashurës së djalit nga tërmeti U aludua shumë për lidhjen që Greg Rama, djali i madh i kryeministrit pati me njërën prej viktimave të tërmetit. Mbrë
25 vjeçari që humbi jetën nën gërmadha priste rrogën, do të festonte ditëlindjen e mamasë Orët e para të 26 nëntorit, Shqipëria përjetoi një fatkeqësitë më të mëdha natyrore të dekadave të fundit, ku një tërmet
Babai i Guardiolas: Djali im mund të kthehet te Barcelona Kryetrajneri i Manchester Cityt, Pep Guardiola, e fitoi çmimin për trajnerin më të mirë të vitit nga Federata e Futbolli
Kërcënohet me jetë fëmija i bukuroshes ruse, Sulltani tha se djali nuk i ngjan (FOTO LAJM) Policia ruse është duke hetuar një “kërcënim për jetën” për fëmijën e djalit të bukuroshes, Oksana Voevodina. 27-vjeçar
"Djali na kërkonte në errësirë", Flori kujton momentet e vështira gjatë tërmetit (VIDEO) Këtë të hënë i ftuar në emisionin ‘Ftesë në pesë’ nga Bieta Sulo, ishte aktori I mirënjohur i humorit, Flor Binaj. Ai ka
Djali i Messit nuk i mban dot emocionet pasi babai i tij fitoi "Topin e Artë" (VIDEO) MMatteo Messi u "çmend" nga gëzimi kur babai i tij fitoi për herë të gjashtë "Topin e Artë". Lionel Messi ka fituar 6
RRËQETHËSE/ Albert Cara ndjeu dorën e ftohtë të të birit, tani pyet: Si është djali (VIDEO) Efektivi i zjarrfikësve, Arben Cara humbi 7 nga të afërmit e tij në tërmetin e 26 nëntorit. I ftuar sot në "Wake up", Ca
Eliminohet deputeti ukrainas bashkë me djalin e tij 3 vjeçar brenda mjetit super lukzoz Persona ende të paidentifikuar kanë ekzekutuar djalin 3 vjeçar të deputetit ukrainas Vyacheslav Sobolev. I mituri nd