999 rezultate për

capital

Era hit, Capital T dhe Majk e kanë gati super bashkëpunimin e ri (FOTO LAJM) Pas bashkëpunimit super të suksesshëm një vit më parë, “Pasha jetën”, Capital T dhe Majk po sjellin një hit të ri. Ve
I kopjoi koncertin, reperi me famë botërore i kthen përgjigje Capital T (FOTO LAJM) Këngëtari i njohur Capital T, është një prej personazheve më të njohur të showbizzit shqiptar dhe pëlqehet shumë nga të
Dua Lipa rikthehet në Instagram, por ky koment i Capital T nuk pritej (FOTO LAJM) Pak ditë më parë, Dua Lipa i habiti të gjithë me ndryshimet që bëri në Instagram-in e saj. Këngëtarja me origjinë shq
Tha se do të hiqte dorë nga muzika, por Capital ka marrë një vendim të ri Capital T vetëm pak kohë më parë deklaroi se nëse koncerti i tij madhështor nuk ecte mirë, do të hiqte dorë nga muzika.
Capital T i nxjerr sekretin Taynas: U ka dashuru (FOTO LAJM) Para pak ditësh Tayna publikoi këngën e saj më të re, ku vihej re që gjatë klipit kishte shumë skena erotike, por kënga
Krejt papritur: Mariza Ikonomi i bën thirrje LIVE Capital T Mariza Ikonomi ka kohë që i mungon tregut muzikor. Artistja e dashur për publikun ka bërë një periudhë heshtjeje, por me
"Ku e ke familjen?", Capital T i përgjigjet fansave që venë në dyshim pushimet me falijarët (FOTO LAJM) Pas koncertit madhështor që mbajti në Tiranë, “Time Capsule” , Capital T ka gjetur kohën për të shijuar pushimet e merit
I prisnim të ngjiteshin në skenë: Pse mungoi Elvana, Dhurata dhe 2PO2 në koncertin e Capital T (VIDEO) Koncerti i Capital T, “Time Capsule” ka përfunduar dhe përpos surprizave të mëdha që ndoqëm, diçka tërhoqi vëmendjen ton
Pak para nisjes së koncertit, 2po2 bën gjestin më të bukur për nipin e tij Capital T (FOTO LAJM) Vetëm pak orë na ndajnë nga nisja e koncertit gjigant që Capital T do të mbajë në “Sheshin Nënë Tereza” në Tiranë. Në
Nami sonte! Këngëtari i famshëm shqiptar do të jetë pjesë e koncertit të Capital T (FOTO LAJM) Capital T do të mbajë sonte në “Sheshin Nënë Tereza” në Tiranë koncertin e tij madhështor, për të cilin na kishte lajmër
Nëse do të ktheheshin pas në kohë, Elvana dhe Capital T s’do ta kishin xhiruar kurrë kështu "Lejlën" (VIDEO) Për hitin e tre viteve më parë, Elvana Gjata, Capital T dhe 2po2 menduan të bënin diçka të re, por nëse do të ktheheshin
Shtyhet koncerti i Capital T (FOTO LAJM) Ndonëse çdo gjë është gati nga ana organizative, si dhe në energjinë e publikut, moti këtë herë nuk bashkëpunoi. Në një
Këto foto s’i kishit parë kurrë! Si dukej Capital T kur ishte fëmijë (FOTO LAJM) Reperi shumë i dashur për shqiptarët, Capital T, është kthyer në kryefjalën e mediave për shkak të koncertit madhështor
Moderatorja e njohur gjuan në mes të emisionit Capital T: Ta marr me vete në shtëpi Reperi shumë i njohur dhe i dashur për publikun shqiptar, Capital T, do të mbajë një koncert më datë 19 shtator në shesh
“Ta marr në shtëpi”, moderatorja e njohur ngacmon Capital T në mes të emisionit (VIDEO) Reperi shumë i njohur dhe i dashur për publikun shqiptar, Capital T, do të mbajë një koncert gjigant më datë 19 shtator
U konfirmuan! Këta janë artistët që do të performojnë me Capital T në koncertin gjigant (FOTO LAJ) Më 19 shtator Capital T do të mbajë në sheshin “Nënë Tereza” koncertin gjigand “Time Capsul”. Ai ka premtuar se koncert
Capital T vjen me super-ofertë për fansat e tij pas ndeshjeve të Shqipërisë dhe Kosovës (VIDEO) Këngëtari i mirënjohur kosovar, Trim Ademi i njohur si Capital T, është entuziazmuar me ndeshjen e sotme të Kosovës ndaj
Koncerti madhështori i Capital T, shuma marramendëse që shpenzuar këngëtari (FOTO LAJM) Më datën 19 të këtij muaji, Capital T do të mbajë në “Sheshin Nënë Tereza” në Tiranë një koncert madhështor, për të cili
“Projekti nuk është vetëm i imi”, Capital T zbulon të reja për koncertin gjigant në Tiranë (VIDEO) Në datën 19 të muajit shtator, Capital T ka lajmëruar të gjithë fansat se do të mbajë një koncert gjigant në sheshin “Në
Ky detaj në klipin e Capital T i "vjedh" vëmendjen Françeska Jaçes (FOTO LAJM) Ditën e sotme, reperi Capital T lançoi këngën më të re të titulluar “Sytë e tu”. Vëmendjen e të gjithëve gjatë klipi