999 rezultate për

bieta

Puthje publike për Shën Valentin, Ami dhe Ermali apo Bieta dhe Albani janë të preferuarit tuaj (FOTO LAJM) Shën Valentini i këtij viti duket të jetë shumë i zjarrtë për shoëbizin shqiptar pasi ka filluar që në orët e para me pu
Bieta Sulo jep lajmin e ëmbël: Një bebush do të vijë më shpejt nga ç'e prisnim! (VIDEO) Bieta Sulo është nënë e një djali me emrin Kroi dhe shumë e përkushtuar ndaj tij, por moderatorja nuk e ka përjashtuar m
Bieta Sulo nënë për herë të dytë? Flet moderatorja (FOTO LAJM) Mëmësia dhe ulja e numrit të lindjeve në Shqipëri ishte tematika e sotme e emisionit “Ftesë në pesë”. Gjatë bisedës m
"Duhet edhe një vajzë" Bieta Sulo në pritje të ëmbël?! Pjesë e diskutimit të sotëm në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, ishin Ermira Çausholli, Arlinda Dudaj dhe Erisa Xhixho, të c
Jo vetëm konkurente në prezantim! Diçka e papritur ndodhi sot mes Rudinës dhe Bietës Rudina Magjistari dhe Bieta Sulo me emisionet e tyre të pasdites janë kthyer në moderatoret më të dashura për publikun,
Sa shumë qenka rritur: Bieta pozon me Kroi Art dhe vajzën e Dudushit për festa (FOTO LAJM) Moderatorja shumë e dashur për publikun, Bieta Sulo ka vendosur që këtë fundvit të realizojë një set fotografik me djali
"A ka mashkull që nuk tradhëton", Bieta Sulo i jep përgjigjen epike për Dudushin (VIDEO) Bieta Sulo është përballur me një pyetje që bëhet shpesh, pasditen e sotme në emisionin e saj "Ftesë në 5". Bieta ki
Mamaja vë në siklet këngëtaren shqiptare në mes të emisionit: Kur do martohesh? E ftuar në “Ftesë në 5”, ishte këngëtarja e njohur e muzikës popullore, Ëngjëllusha Salihu, vajza e Shyhrete Behlulit.
Vajza e Alban Dudushit është bërë një zonjushë e vërtetë, Bieta: 2 shoqet e ngushta (FOTO LAJM) Joelle, është vajza nga martesa e pare e moderatorit të njohur Alban Dudushit dhe siç shihet në foton e mëposhtem ajo ta
"Nuk e përballoja dot", rrëfehet ish i dashuri i Oriola Marashit (FOTO LAJM) Krahas fitores në "Big Brother Albania 6", Anaid Kaloti është përfolur së shumti në media edhe për historinë e tij të da
Rudina si "shtrigë" e Bieta si "konteshë", si u veshën vipat për Halloween (FOTO LAJM) VIP-at shqiptarë i kanë kushtuar shumë rëndësi festës së Halloween-it. Në rrjetet e tyre sociale ata kanë postuar ko
Fundi i tetorit, por Bieta nuk i ndahet plazhit (FOTO LAJM) Duket se fundi i tetorit, ka mbajtur kaq ngrohtë saqë VIP-at kanë shijuar edhe disa ditë të reja plazhi. Bieta, Alban
Dorë për dore, Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj më në fund shfaqen si çift (FOTO LAJM) E pas shumë zërave e aprovimeve nga ana e tyre, më në fund vendosin t’u thonë një “po” të madhe pyetjeve kureshtare nëse
Po ju e mbani mend si shkruhet "H" e madhe e dorës? Ju a mëson Bieta Sulo (VIDEO) Dje, të ftuarit e Bieta Sulos në “Ftesë në pesë” u hasën me një detyrë të vështirë: shkronjat e dorës! I mbani mend d
Ish-nusja e Jozefina Topallit le pas të shkuarën, Eva Murati në një lidhje të re? (FOTO LAJM) Eva Murati, një ndër moderatoret më të përfolura në shoëbiz është treguar mjaft e rezervuar përsa i përket jetës private
"Sherr" për audiencë, Rudina Magjistari nuk ja lë manget Bieta Sulos (FOTO LAJM) Emisionet e pasdites janë kthyer padyshim në të preferuarit e publikut, duke trajtuar tema sociale nga më të ndryshmet.
Pas Arbanës edhe Bieta, dalin pamjet nga shtëpia luksoze e Alban Dudushit (FOTO LAJM) Çifti i moderatorëve Bieta Sulo dhe Alban Dudushi janë ndër më të njohurit në botën e televizionit. Ata janë prindër të
Bieta Sulo rrëfen për herë të parë depresionin që kaloi pas lindjes së djalit (FOTO LAJM) Dy vite më parë, moderatorët e njohur Bieta Sulo dhe Alban Dudushi, u bënë prindër për herë të parë. Bieta solli në j
Pizhamet fusin në sherr Rudinën dhe Bietën, çfarë ndodhi? (FOTO & VIDEO) Edhe pse në fakt janë të dyja fytyra miqësore, duket se ka gjëra që mes moderatoreve nuk shkojnë mirë. Kështu ditën e
Plas mes moderatoreve të Top-it, Ori ironizon Bietën Bieta Sulo ishte e ftuar mbrëmjen e djeshme në "Dua të të bëj të lumtur" për të surprizuar bashkëshortin e saj, Alban Du