999 rezultate për

berisha

CEZ: Balla kërkon përjashtimin e gjyqtares, ka miqësi me Berishën Kreu i grupit parlamentar të PS-së, Taulant Balla ka kërkuar përjashtimin e gjyqtares Fatmira Hajdari, nga gjykimi i pad
Bayern Munchen - Fortuna Dusseldorf, formacionet zyrtare: "Bavarezët" marshojnë drejt titullit Bayern luan në shtëpinë e vet, kundër skuadrës së kosovarit Valon Berisha, në ndeshjen e xhiros së 29-të. Sigurisht,
Ngjela hedh akuzën e fortë: Berisha, Basha dhe Meta janë përgjuar duke prishur reformën Në draftin e tij përfundimtar, Komisioni i Venecias i dha të drejtë Presidentit Meta në lidhje me qëndrimin që ai mbajti
"Krim dhe pafytyrësi", Berisha dënon ashpër deklaratën e Veliut për 15 vjeçarin Ka shkaktuar jo pak reagime, mënyra sesi kreu i Policisë së Shtetit, Ardi Veliu justifikoi dhunën ndaj 15 vjeçarit të Li
Deklarata e fortë e Bamir Topit: Sot Edi Rama drejton opozitën! Bamir Topi ka deklaruar mbrëmjen e sotme në “Aktualitet” Lulzim Basha vijon të ndjek atë që thotë Berisha, ndërsa pohoi
Denoncimi: Bulqiza si në '97, breshëritë e kallashnikovit tmerrojnë qytetarët Qytetarët në Bulqizë mbrëmjen e djeshme janë tmerruar nga breshëri kallashnikovi. Ky ka qënë denoncimi i bërë tek ish
Berisha i publikon foton dhe emrin: Sandër Lleshaj i shoqëruar me trafikantin e drogës Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar mbrëmjen e sotme një foto të ministrit të Brendshëm, Sandër Lleshaj në shoqër
Denoncimi: Shqipëria në izolim, kunati i Erion Veliaj zhvillon dasmë Sipas urdhërave të qeverisë, sqiptarët duhet ta kalojnë të dielën e Bajramit të mbyllur në shtëpi. Por si duket kjo v
Kush po bën marrëveshje pas krahëve të amerikanëve? Flet Berisha “Shpresoj që fjalët për një marrëveshje prapa krahëve për të vrarë reformën në drejtësi në Shqipëri të mos jenë të vërte
Sandër Lleshi i dërgoi për aksion anti-drogë, policët ia kapin valles (VIDEO) Videoja që shikoni bashkëngjitur lajmit është bërë virale në rrjetet sociale. Sipas ish-kryeministrit Sali Berisha, p
Sheshoi teatrin pas 2 viteve "luftë", Rama zbulon se edhe Berisha donte shembte Kryeminstri Edi Rama është shprehur se ish-kryeministri, Sali Berisha dhe kreu i PD-së, Lulzim Basha kanë pasur si synim
Sali Berisha: Një socialist tha, mu thaftë dora që votova Edi Ramën I pranishëm në protestën kundër prishjes së Teatrit Kombëtar është edhe ish kryeministri Sali Berisha. Në fjalën e t
Berisha del mes protestës për teatrin: Duhet shpallur ditë zie! Pak më parë, protestës që po mbahet pas shembjes së teatrit i është bashkuar edhe ish-kryeministri Sali Berisha. "Sot
Nis protesta për teatrin, Sali Berisha ashpërson gjuhën dhe flet për vdekje Ish kryeministri Sali Berisha ka reaguar pak para protestës që pritet të nisë në këto momente për shembjen e teatrit.
Qeveria Kurti shkarkon drejtorin e Autoritetit të Aviacionit Civil Qeveria Kurti ka shkarkuar këtë të mërkurë drejtorin e Aviacionit Civil, Eset Berisha, në mbledhjen që është duke u mbaj
Sali Berisha tregon se çfarë do të kishte bërë ndryshe nga Rama për COVID-19 Ish-kryeministri Sali Berisha në një intervistë televizive deklaroi se qeveria Rama nuk e ka menaxhuar mirë situatën e k
Sali Berisha: Mjekët kanë prova, COVID-19 ka qënë në Shqipëri që në janar Sipas ish-kryeministrit Sali Berisha, COVID-19 ka qënë në Shqipëri që në janar të këtij viti. Sipas tij, nuk po vepro
Edhe vajzat VIP të fiksuara pas tij, por si dukej Robert Berisha 10 vite më parë (FOTO LAJM) Robert Berisha është kthyer në një nga këngëtarët më të komentuar në shoëbiz e sidomos për jetën e tij private. Pas ndar
Berisha nxjerr videon: Si Sefet Gjici i "bërtet" në rrugë të moshuarit (VIDEO) Në një kohë ku pandemia e COVID-19 ka pushtuar botën, Shqipëria ka aplikuar karantinën, duke lënë në izolim të moshuarit
Robert Berisha i penduar, i kërkon falje Norës dhe vajzës se s'janë një familje (FOTO LAJM) Këngëtari Robert Berisha duke folur mbi projektin e tij më të ri “Fërkoj Kalje” (Kërkoj Falje), thotë se ai vetë i kërko