999 rezultate për

basha

Prej kohësh në çadër, Basha dhe Xhaferaj vizitojnë familjen e prekur nga tërmeti Kryedemokrati Lulzim Basha, i shoqëruar nga kryetari i degës së PD-së në Durrës, Ferdinand Xhaferraj kanë vizituar ditën
U vranë nga Dritan Dajti, Basha kujton 4 policët Kreu i PD-së, Lulzim Basha ka kujtuar sot 11-vjetorin e rënies në krye të detyrës së 4 policëve, që u vranë nga Dritan D
Për editorialet pro Lulzim Bashës dhe PD Dr. Ndriçim Ciroka Ka kohë që shoh opinione dhe gjoja analiza me lëpirje të pështirë ndaj kreut Lulzim Basha dhe Pd.
Basha: Në shtator nisim fushatën drejt fitores Kryetari Basha në fund të mbledhjes së sotme ku u theksuan emrat e kandidatëve për deputet, është shprehur se gjatë muaj
Nuk ka pushime për demokratët! Basha mbledh nesër Kryesinë dhe Këshillin Kombëtar Duket se muaji gusht nuk do të jetë një muaj pushimet për demokratët, të cilët do të vijojnë procesin e përzgjedhjes së
Nard Ndoka: Po të ishte Berisha në vend të Bashës do t'a kishte djegur Kuvendin Ish-deputeti Nard Ndoka ishte i ftuar në emisionin “Pasdite me Xhaxhiun” ku foli për votimin e ndryshimeve kushtetuese n
Basha kërcënon hapur Ramën: Vendin pas zgjedhjeve e ke në burg Kryedemokrati Lulzm Basha ka reaguar pas vendimit për ndryshimin e Kushtetutës, teksa ia bën të qartë Ramës se e ka vend
Ndryshimet kushtetuese, Basha reagon ashpër ndaj Ramës Pas miratimit në Kuvend të ndryshimeve kushtetuese, kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka dalë në një deklarat
Kuvendi voton ndryshimet Kushtetuese, Basha hedh hapin e radhës Sot Kuvendi pritet që të votojë ndryshimet Kushtetuese, teksa kryedemokrati Lulzim Basha do të mbledhë rreth orës 12:30
Basha thirrje Ramës të përgatitet për në vjeshtë: Siguro falas vaksinën! "Vaksinimi kundër gripit, falas për të gjithë këtë vjeshtë, është një masë shumë e rëndësishme për shëndetin e shqiptarë
Lufta bëhet në Facebook: Rama në krye të listës, Berisha "sfumon" kryetarin Basha (FOTO LAJM) Rrjetet sociale tashmë prej kohësh janë bërë hapësira më e mirë për politikanët pasi kanë një komunikim të drejtpërdrejt
Basha kërkon hapjen 100% të listave, por ka një kusht Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka folur sot pas mbledhjes me aleatët duke treguar dhe qëndrimin e Opozitës
Basha: Sot është koha për njohje reciproke mes Kosovës dhe Serbisë Kreyedemokrati Lulzim Basha, me anë të një mesazhi të dhënë sot shprehet se pikërisht, tani është koha për njohje recipr
Lulzim Basha: Nesër, unë kryeministër i Shqipërisë Lulzim Basha tha i sigurt se nesër ai do të jetë Kryeministër i Shqipërisë. Basha optimizmin e tij të sigurt e shpreh
Murrizi nuk ndalet: Rama e Basha janë bashkë, vetëm gjumi i ndan! "Grupi ynë parlamentar nuk e voton 1 qershorin. Ata janë gjithë kohën bashkë, vetëm orari i gjumit i ndan..." Kështu
Basha nga takimi në Prishtinë: Jam nip Kosove Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha vazhdon vizitën në Kosovë, ku do të takohet me kryetarin e Komunës së Prisht
Thaçi bën lapsusin epik teksa prezanton Bashën Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi ka pritur sot në një takim kreun e opozitës më Shqipëri, Lulzim Bashën. Gjatë takim
Sakrifikuan 22 vite për lirinë e Kosovës, Basha takon Thaçin Kryetdemokrati Lulzim Basha u takua sot në Prishtinë me Presidentin e Kosovës Hashim Thaçi. Në një deklaratë të përba
Premtime për heqjen e taksës dhe të traut, Basha takon Avdullah Hotin në Kosovë Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha tha sot në konferencën me Kryeministrin e Kosovës Avdullah Hoti, se një ndër
Rama vendoset në qendër të tavolinës të Këshillit Politik, Basha dhe Meta mungojnë Ka nisur mbledhja e Këshillit Politik në Pallatin e Kongreseve, për herë të parë do të jetë i pranishëm edhe kryeministr