999 rezultate për

bĂhet

Para se të takonte Mbretëreshën, si mori Meghan leksione për të pirë çajin (FOTO LAJM) Para se Meghan Markle të bëhej dukeshë, ishte një njeri normal si të gjithë ne. Në fjalë të tjera, nuk dinte rregullat d
Osmani takon ambasadorin Kosnett, pikat ku po mbahet diskutimi Kryetarja e Kuvendit të Kosovës, Vjosa Osmani ka takuar sot ambasadorin amerikan, Philip Kosnett me të cilin ka biseduar
Megan Fox nuk përmbahet pas ndarjes, poston foto provokuese me të brendshme (FOTO LAJM) Rikthehet fuqishëm, në setin më të ri të fotografive, duke ndezur fansat vetëm pak ditë pas lajmit për ndarje nga bashkë
Protesta e dytë për shembjen e Teatrit, kur dhe ku do të mbahet Ditën e sotme, Aleanca për Mbrojtjen e Tetarit ka thirrur një tubim qytetar për të kundërshtuar atë që i ndodhi godinës
S’përmbahet biznesmeni Elton Ilirjani: 25 deputetë shqiptarë janë biseksualë, ma kanë kërkuar mua (VIDEO) Biznesmeni Elton llirjani ka folur sot për temën që lidhej me sharjet dhe komentet fyese që vijnë nga politikanët për ko
Nuk përmbahet Dortmund, shënon golin e 3 ndaj Schalke 04 (VIDEO) Borussia Dortmund duke se është përgatitur mjaft mirë për këtë rikthim. Pas dy golave në pjesën e parë nga Haaland dh
Data e zgjedhjeve, të hënën mblidhen liderat politikë Takimi i liderëve i paralajmëruar për javën që vjen do të mbahet të hënën. Nga kabineti i Presidentit Stevo Pendarov
Nuk përmbahet Françeska Jaçe, pozon topless dhe merr rekord pëlqimesh (FOTO LAJM) Françeska Jaçe është nga vajzat e shoëbizit më të shumë përfolura për jetën e luksit dhe për format bombastike që ka.
Këtë herë me tërk, Rita Ora nuk përmbahet me veshjet transparente (VIDEO) Rita Ora është e njohur si një njeri pa komplekse, duke publikuar në rrjete sociale fotot e saj shumë sensuale. Por n
Sot mbahet samiti virtual mes BE-së dhe Ballkanit Perëndimor Samiti BE-Ballkani Perëndimor i parashikuar të mbahej në Zagreb do të zhvillohet sot në formën e një video-konference pë
Nga karantina e "nxehtë" e mbesës së ish-presidentit Nishani, modelja nuk përmbahet (FOTO LAJM) E lindur në Durrës në vitin 1991, ku jetoi vetëm dy vite pas zhvendosjes së familjes në Itali, 29­ vjeçarja Beniada Nish
Historia e vërtetë pas videos më të famshme të momentit (VIDEO) Burrat afrikanë me kostum, syze dhe kapele, që kërcejnë nën ritmet e “Astronomia” të Vicetone dhe Tony Igy teksa mbajnë
Pipero: Studentët me maskë kur të kthehen në auditor Mjeku infeksionit ka rekomanduar se maska duhet të mbahet në ambiente publike, por nuk është e nevojshme të mbahet në rr
"Bëhet fjalë për shumë para", sot mbahet takimi historik për të ardhmen e BE Bëhet fjalë për shumë, shumë para dhe të ardhmen e BE. Ministrat e Financave të BE kërkojnë instrumente financimi për kr
Teoria konspirative mbërthen Britaninë: Princi Philip ka vdekur, po mbahet e fshehtë Në kohëra të vështira ehde teoritë konspirative nuk kanë fund. Këtë herë teoria më e re është ajo se Princi Philip ka
Po mbahet e fshehtë? Pas 140 milionë ndaj Becchetit, tjetër gjobë qytetarëve në Vlorë Pas vendimit të Arbitrazhit Ndërkombëtar për të detyruar shtetin shqiptar që t’i paguajë biznesmenit Italian, Francesco
Mbahet seanca për rrëzimin e Qeverisë, Albin Kurti mungon në Kuvend Po mbahet sot seanca e Kuvendit të Kosovës ku do të shqyrtohet mocioni i votëbesimit për rrëzimin e Qeverisë Kurti. Ky m
Sot mbahet seanca për shkarkimin e Qeverisë Kurti Kuvendi i Kosovës sot mban seancë për të shqyrtuar mocionin e mosbesimit ndaj Qeverisë së Republikës së Kosovës, propozu
Osmani: Nesër mbahet seanca për mosbesim ndaj qeverisë Kurti Kryesia e Kuvendit të Kosovës, ka vendosur që seanca për mocionin e mosbesimit ndaj Qeverisë të mbahet nesër. Kryetar
A do të mbahet këtë vit "Sunny Hill"? Reagon babai i Dua Lipës (FOTO LAJM) Babai i këngëtares së njohur, Dua Lipa, Dukagjini ka folur për situatën aktuale që ka kapluar botën dhe se çfarë do të n