999 rezultate për

astrit

Dikur i angazhuar me PD-në, kush është "Titi i Ukës" që OFL-ja i çoi sot letrën OFL i dërgoi formularin për deklarimin e pasurisë dy personazheve të njohur në Lezhë, të cilët sipas policisë janë dënua
Hyri për të grabitur, pronarja i merr armën: Pamje të pabesueshme nga Elbasani (VIDEO) Policia arrestoi të shtunën në mbrëmje Astrit Thaçin si personin e dyshuar për grabitjen e argjendarisë në lagjen “Aqif
Bashkëpunëtorë të "skifterit", shkon në tre numri i të arrestuarve që ndihmonin Astrit Thaçin Policia e Elbasanit ka vijuar operacionin "Trajektorja". Shkon në 3 numri i të arrestuarve. Vihet në pranga një 26
Bashkëpuntore e "skifterit", kush është 20 vjeçarja që ndihmonte në vjedhje Astrit Thaçin Policia e Tiranës ka arrestuar sot një vajzë 20 vjeccare e cila dyshohet se bashkëpunonte me Astrit Thaçin, duke kryer g
Nga Durrësi në Elbasan, e shkuara e bujshme e grabitësit të argjendarisë Autori i dyshuar i grabitjes së argjendarisë në Elbasan është identifikuar si Astrit Thaçi. I maskuar dhe me armë, ai
Historia e dhimbshme/ Enver Hoxha i dha dhuratë nënës gjirokastrite, dy ditë më pas i pushkatoi djalin Ishte data 28 dhjetor 1947. Myfit Kashahu ishte nisur nga Vlora drejt Tiranës për një takim shumë të vështirë. Pak ditë
Shoku i dhomës së Astrit Deharit nga arratia ka një kërkesë për Albulena Haxhiun Shoku i dhomës së Astrit Deharit, Adonis Gashi i cili që disa muaj është në arrati në një prononcim ekskluziv për Portal
Plagosi të zotin e shtëpisë dhe grabiti Kredon në Durrës, kush është Astrit Thaçi? Vetëm dy ditë më parë, shtetasi Astrit Thaçi plagosi 42-vjeçarin Rexhep Terziu pasi i kishte hyrë në banesë për të grabi
KPA ankimon vendimin për Astrit Kalanë Astrit Kalaja ka kaluar vettingun në shkallën e parë të hetimit ndërsa mësohet se ky vendim është ankimuar dhe për pasoj
"Koka" e rrjetit, kush është shqiptari që urdhëroi nga burgu i Ekuadorit tre bandat për rrëmbimin e Prengës Përvec zgjerimit të hartës së trupi për gjetjen e trupit të Jan Prengës, burime policore kanë njoftuar se janë zbuluar n
Zbardhet përgjimi i Astrit Prengës me pengmarrësit: Ku ma keni çuar vëllanë?! Nga përgjimet e autoriteteve britanike dëgjohet vëllai i Jak (Jani) Prengës teksa shprehet disa herë “ku ma keni çuar vë
Luftëtari bllokon Kukësin (VIDEO) Luftëtari ia ka dalë të ndalë në barazimin 0-0, Kukësin kryesues. Verilindorët provuan për të gjithë 90 minutat por në f
18 vjeçari shqiptar merret në provë te Lazio Igli Tare është hedhur në sulm për të përforcuar skuadrën e të rinjve të Lazios. Sipas asaj që raporton “tuttomercato
Vetëhidhet nga ura, humb jetën në vend gjirokastriti Një person është vetëhedhur nga ura e Ali Pashait në lagjen Dunavat të Gjirokastrës. Si pasojë, ka gjetur vdekjen e menj
Marrëveshja e fshehtë Rama-Basha, Topalli tregon çfarë u kurdis mes tyre Edhe demokratët e "vjetër" kanë mbetur pafjalë nga marrëveshja surprizë mes maxhorancës dhe opozitës sot për Reformën Zg
Si u zhduk i burgosuri që ishte në dhomë me Astritin dhe si i ndryshoi fjalët ish-drejtori i Policisë së Prizrenit Po vazhdon procesi i hetimeve të reja për vdekjen e ish-aktivistit të Lëvizjes Vetëvendosje, Astrit Dehari. Pas raportit
Patozi zbulon të vetmit që mund të rrëzojnë Edi Ramën nga qeveria Kreu i Partisë së re, Bindja Demokratike, Astrit Patozi ka reaguar pas takimit së djeshëm mes Presidentit, Ilir Meta me
Dikur gazetar, Astrit Patozi i bashkohet protestës kundër paketës anti-shpifje Kreu i Bindjes Demokratike, Astrit Patozi i është bashkuar protestës së gazetarëve përpara Kuvendit duke i dalë kundër p
Kapet gjirokastriti, "thesaret" që fshihte në shtëpi Policia e Gjirokastrës ka finalizuar me sukses operacionin “OSUMI”. U arrestua në flagrancë shtetasi A. M., 35 vjeç,
E moshuara gjirokastrite i përlot të gjithë, fal gjithçka ka (VIDEO) Kjo që shihni është Xhevaire Xhiku nga Gjirokastra. E lënduar nga situta në të cilën ndodhet Shqipëria, e moshuara ka ve