999 rezultate për

alvin

Babai i Alvinit tregon udhëtimin e frikshëm që bëri për të marrë djalin nga "ferri" Këto ditë Alvin Berisha kalon pjesën më të madhe të kohës duke luajtur me video lojëra dhe duke numëruar komentet që i s
Nga Maluma tek J-Balvin: Kejvina tregon mesazhet që i kanë dërguar VIP-at botërorë (VIDEO) Kejvina Kthella është ndër modelet më të ndjekura në Instagram dhe tanimë fama e saj i ka kaluar kufijtë. Kejvina ka rën
Një buzëqeshje që të jep jetë, Alvin Berisha më i lumtur se kurrë (FOTO LAJM) Alvin Berisha tashmë i është kthyer një jete normale dhe të qetë. Pasi doli nga kampi famëkeq sirian, vogëlushi i ësh
Infermierja publikon fotot e Alvinit pas operacionit: I sigurt dhe i lumtur me babanë e tij (FOTO LAJM) Alvin Berisha, vogëlushi 11-vjeçar i cili u shpëtua nga kampi Al Hol, Siri, i është nënshtruar një operacioni. Inferm
Vajza bën gjestin e pahijshëm krah Salvinit, shpërthen rrjeti (FOTO LAJM) Ditën e djeshme një foto e ish minstrit të brendshëm Matteo Salviniui është bërë virale në rrjete sociale. Teksa flin
Nuk la gjë pa thënë për emigrantët shqiptarë, Salvini rrezikon 15 vjet burg Matteo Salvini rrezikon deri në 15 vjet burg me akuzën e re të gjykatës së Katanias sipas të cilës, ish-ministri I brend
Më i lumtur se kurrë më parë, kështu duket Alvin Berisha (FOTO LAJM) Pas pesë viteve ferr në kampin sirian, Alvin Berisha është më në fund i sigurt dhe i qetë në krahët e babait dhe motrave
Bukuroshja italiane i kërkon "Babagjyshit" largimin e Salvinit (FOTO LAJM) Valentina Dallari, një personazh i njohur në Itali, i ka bërë një kërkesë “Babagjyshit”. Ajo ka kërkuar si dhuratë pë
U ushqye me gjethe dhe fije bari, Alvin Berisha nuk u ankua kurrë 11 vjeçari Alvin Berisha, gjatë qëndrimit në kampin sirin ka kaluar një periudhë jashtëzakonisht të vështirë. Gazetar
Alvin Berisha mirënjohës ndaj të atit: Mburoja më e fortë, krahët tua Alvin Berisha, 11-vjeçari shqiptar, i cili vetëm pak javë më parë u nxorr nga kampi i Al Hol-it i ka dedikuar fjalët më
Salvini ironizon në urimin për ditëlindje, përgjigje perlë e Susos (FOTO LAJM) Suso është një nga lojtarët më të talentuar të Milanit, por spanjolli, njësoj si shokët e skuadrës, po vuan në këtë sezo
U dërgua në spital, çfarë po ndodh me Alvin Berishën Taulant Kopliku, gazetari shqiptar në emisionin investigativ italian “Le lene” ishte st në “Abc-ja e mëngjesit’ me Enkel
Alvin Berisha shkon në spital 11-vjeçari Alvin Berisha i shoqëruar nga babai Afrim e familjarët e tij ka nisur vizitat mjekësore në spitalin e Lecco-s
Rrëfehet gjyshi i Alvinit: Valbona iku nga dhuna, dua ta mbaj nipin në prehër Ymer Çira, është gjyshi i Alvin Berishës, babai i nënës së tij Valbona Berisha e cila u vra në Siri. Ymeri ka një versio
"Pashë mamin e vdekur pranë meje", Alvini rrëfen tmerrin e luftës në Siri Në dëshminë e tij të parë para hetuesve italianë, 11 vjecari Alvin Berisha i shpëtuar nga kampi burg në Siri, ka treguar
Nuk do t'u besoni syve, dashuria e familjes transformon Alvinin (FOTO LAJM) Thonë se dashuria lëviz dhe malet, por në shumicën e rasteve bën njerëzit të lumtur. Ky është rasti i Alvin Berishës
Gazetari i "Le Iene" sulmon hapur Sandër Lleshajn: Gajasët italianët me të ngrëna e të pira hoteleve luksoze Taulant Kopliku, gazetari i emisionit italian ‘Le Iene’ ku u bë publik dhe rasti i Alvin Berishës, ka ironizuar keq mini
Babai i Alvinit: Djalit i kam parë plagë të tmerrshme në trup Afrim Berisha, i ati i Alvin foli për takimin e parë me Alvinin në Siri. "Ishte një emocion i fortë. Me tha më merr m
Lirimin e Alvin Berishës, Lleshaj tregon rolin e shtetit shqiptar Ministri Lleshaj ka dhënë detaje lidhur operacionin e lirimit të 11-vjeçarit Alvin Berisha nga kampi Al-Hol në Siri. Në
Alvini i "ha koken" ambasadorit shqiptar në Turqi, kush e zëvendëson Gent Gazheli nuk do të jetë më ambasadori i Shqipërisë në Turqi. Burime nga Kuvendi bëjnë me dije se në këtë institucio