999 rezultate për

aliko

Nuk mundët të alikoni për Lotarinë, një tjetër shans për të shkelur Amerikën ju pret (FOTO LAJM) Pas mbylljes së aplikimeve për Lotarinë Amerikane, ambasada në Tiranë ka një tjetër opsion se si mund të shkoni në SHBA.
"Një natë me Albin Kurtin?", përgjigjet Iva Aliko (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Iva Aliko e ftuar në një emision gjatë fundjavës është pyetur edhe për lidhjen e shumëpërfolur me
Bledi Mane pyet Iva Alikon: A do flije një natë me Albin Kurtin? Mes të ftuarve në një emisionin ishin edhe Bledi Mane dhe Iva Aliko. Gjatë bisedës, nuk munguan ngacmimet e gazetarit
Iva Aliko vihet në siklet, moderatori "breshëri" pyetjesh për ish të dashurin deputet (VIDEO) Këngëtarja e shumë komentuar në media për deklaratat e saj, Iva Aliko ishte e ftuar në emisionin "n'Kosovë shoë", ku fol
“Tradhtarë, pse u futët në parlament”, Dasho Aliko tregon çfarë ndodhi në Gjirokastër Ceremonia për përkujtimin e viktimave në radhët e nacionalistëve në luftën e Grehotit nuk ka shkuar ashtu siç ishte plan
I bllokuan rrugën Ramës, shoqërohen në komisariat Dasho Aliko, Spartak Drasa Shoqërohen në Policinë e Gjirokastrës, Dasho Alikom kryetar i PD në këtë Rreth dhe Spartak Drasa sekretar i degës së PD
E dashura e deputetit, Iva Aliko jep lajmin e keq (FOTO LAJM) Showgirl shqiptare Iva Aliko zbuloi në emisionin Late Night Show në RTV Ora se është beqare. Ajo tha se i ka dhënë fu
Flet Mateo Aliko, i bënë atentat me kallashnikov në Korçë Zbardhet dëshmia e 29 vjeçarit i cili dyshohet se ka qenë objektiv i të shtënave me armë zjarri gjatë mbrëmjes së djeshm
Iva Aliko ndahet nga deputeti, lidhet me biznesmenin Një nga vajzat më të komentuara në Instagram, Iva Aliko ka treguar se i ka dhënë fund lidhjes së sa më deputetin misteri
"Të përdor sheiku për ca lekë", fansat i sulen Iva Alikos Iva Aliko është një ndër personazhet më të komentuara në median shqiptare. Ajo është një showgirl dhe është padyshim
Kujt ia priste mendja? Iva Aliko surprizon ndjekësit me foton e fundit (FOTO LAJM) Iva Aliko është një ndër personazhet më të komentuara në median shqiptare. Ajo është një shoWgirl dhe është padyshim
Deputeti shqiptar ndahet nga Iva Aliko (FOTO LAJM) Iva Aliko është një ndër femrat "shoë girl" më të komentuara në Shqipëri. Ajo nuk është as këngëtare e as modele por
Skema intime mes lokalit, Iva Aliko e Kallashi puthen në buzë (VIDEO) Ditën e djeshme kërcimtarja Kallashi dhe Iva Aliko festuan në të njëjtën ditë ditëlindjen. Dy vajzat seksi shqiptare
Iva Aliko pjesmarrëse në "Big Brother Vip"? Iva Aliko e cila tashmë është e njohur për fotografitë e saj provokuese si dhe deklaratën se është në lidhje me një depu
Iva Aliko lë nam si asnjëherë më parë, shkon e veshur vetëm me tyl te Çani Iva Aliko shquhet më shumë sesa për këngët që bën, për zhveshjet dhe provokimet që bën në publik. Ama skena në publik
Rikthehet Iva Aliko më shpërthyese se kurrë (FOTO LAJM) Ajo është shquar gjithnjë për ekspozimin e linjave të saj si dhe të formave bombastike. Por këtë herë duket se këngë
E FUNDIT/ 2 përjetë dhe 150 vjet burg për grupin që vrau efektivin e RENEA-s Gjykata e Krimeve të rënda ka dhënë para pak minutash dënimin për 11 të akuzuarit për ngjarjen e rëndë që ndodhi në Laza
Shikojeni si dukej Iva Aliko kur ishte fëmijë (FOTO LAJM) Ajo u bë e famshme me anë të deklaratave të saj publike se ishte në një lidhje me një deputet shumë të famshëm. Iva A
Iva Aliko lë nam si asnjëherë më parë, zhvishet në emision LIVE Iva Aliko shquhet më shumë sesa për këngët që bën, për zhveshjet dhe provokimet që bën në publik. Ama skena në publi
Iva Aliko shtatzënë, por kush është babai i fëmijës? (FOTO LAJM) Ajo bëri bujë të madhe në media me deklaratat e saj që është në lidhje me një deputet shqiptar, por që nuk u zbulua asnj