999 rezultate për

alex

Operohet Sanchez, mësohet sa do të mungojë Inter ka dalë me komunikatë zyrtare lidhur me gjendjen shëndetësore të Alexis Sanchez. "Alexis Sanchez shkoi në Barce
Dëmtimi i rëndë i Sanchez, Inter pas Giround Interi është duke u përgatitur ta transferojë sulmuesin e palumtur të Chelsea, Olivier Giroud, pas lëndimit serioz të Al
Çudira moderne, nëna gjen fëmijën duke bërë detyrat me ndihmën e Alexës Një mama është habitur kur ka shkuar në dhomën e të birit dhe ka gjetur këtë të fundit të ënte detyrat me ndihmën e Alex
Lajm i rëndë për Interin, Sanchez mund të humbë sezonin Sulmuesi i Interit, Alexis Sanchez, e ka pësuar një lëndim serioz në nyjën e këmbës në një ndeshje me ekipin kombëtar të
Nënë për herë të dytë, Amber Rose i vendosi djalit emrin më të pazakontë që kishim dëgjuar (FOTO LAJM) Modelja me famë botërore, Amber Rose, është bërë nënë për herë të dytë. Ajo ka sjellë në jetë një djalë nga lidhja e
Rudina shton dyshimet Live ne emision, si ju përgjigj pyetjeve për Alexin (VIDEO) Prej disa kohësh në media thuhet se moderatorja Rudina Dembacaj dhe bashkëshorti i saj, Aleksi i kanë dhënë fund martesë
Kishte dalë për gjueti, ariu vret ish-deputetin (FOTO LAJM) Ish-deputeti në Asamblenë e Republikës Ruse të Yakutia, Alexander Krilov ka vdekur si pasojë e plagëve të marra nga një
Dortmund në avantazh, çfarë supergoli ka shënuar Alex Witsel (VIDEO) Borussia e Dortmundit ka kaluar në avantazh në ndeshjen që po zhvillon në transfertë ndaj Freiburg, shkruan Albeu.com.
Eksperimenti/ Çfarë ndodh nëse nuk ankohesh për dy javë? Një opinioniste e Huffington Post ka bërë një eksperiment me veten. Alexii Lardis vendosi të mos ankohej për dy javë. Nu
Jennifer Lopez takohet me ish-partnerin në prani të Alex Rodriguez dhe ç’ndodhi (FOTO LAJM) Megjithëse të ndarë, ylli i “Hustler”, Jennifer Lopez dhe ish-partneri, Marc Anthony, vazhdojnë të kenë marrëdhënie të m
"Edhe sot kur shpenzoj 300 euro ndihem në faj", Alex Sandro nuk e harron varfërinë Sakrificat për të shpërthyer në futboll janë të shumta e nuk harrohen lehtë. Edhe tani që është një mbrojtës i afirmu
"Nisa të qaj", J.Lo flet për kartolinën prekëse që i dërgoi vajza e bashkëshortit (FOTO LAJM) Të bësh bashkë dy familje që kanë patur më parë rrugëtime të ndryshme nuk është fort e lehtë. Por Jennifer Lopez dhe Ale
Do guxonit? Vogëlushja e shkul dhëmbin me hark (VIDEO) Për shumicën e fëmijëve humbja e një dhëmbi është një proces i lodhshëm, i kaluar me durim duke pritur që dhëmbi i tyre
JLO martohet së shpejti, befason Alex: Të gjithë ish-partnerët të ftuar (FOTO LAJM) Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez së shpejti do kurorëzojnë dashurinë e tyre në martesë. Pas propozimit të Alex, duket s
Sasha është emri i dikujt tjetër: Një histori e pazakontë nga Rusia Nga Ruben Avxhiu Historinë më të pazakontë nga zgjedhjet e fundit në Rusi, e ka treguar studjuesja ruse, Olga Zevelev
Italia befasohet nga Armenia (VIDEO) Armenia është duke e mposhtur 1-0 Italinë. Pas 11’ minutave lojë në Republican Stadium – Vazgen Sargsyan, Armenia ka
Çfarë ndodh nëse nuk ankohesh për dy javë? Një opinioniste e Huffington Post ka bërë një eksperiment me veten. Alexii Lardis vendosi të mos ankohej për dy javë. Nu
ZYRTARE/ Alexis Sanchez lojtar i Interit Alexis Sanchez ka arritur marrëveshje me Inter për t’u huazuar për një sezon me mundësi blerje në fund të sezonit. Tr
Ende pa nisur mirë sfida, Juventus zbllokon shifrat ndaj Parmës (VIDEO) Juventusi e ka nisur mjaft mirë startin e Serisë A teksa në ndeshjen që po luhet në Tardini, bardhezinjtë kanë kaluar në
Akordi shumë pranë, Sanchez pritet të hënën në Milano Vazhdojnë negociatat mes Interit dhe Manchester Unitedit, për transferimin në Milano të sulmuesit kilen Alexis Sanxchez,