999 rezultate për

alban

Jo vetëm Alban Skënderaj, Fero romantiku surprizoi Arbenitën siç nuk e prisnit (VIDEO) Fero dhe Arbenita janë padyshim një ndër çiftet më të komentuar të shoëbizit, të cilët ndonëse janë përfolur shpesh për
Fotot nga shtrati bënë namin, Albani dhe Niki publikojnë videoklipin me skena shpërthyese (VIDEO) Pak ditë më parë Alban Ramosaj mori vëmendjen e të gjithëve me dy foto të postuara në Instagram ku shfaqej në shtrat me
Tirana-Skënderbeu në "Air Albania", bardheblutë ftojnë tifozët (VIDEO) Ditën e nesërme Tirana do të luaj ndaj Skënderbeut në “Air Albania”, ndeshje e vlefshme për javën e 22-të në Kategorinë
Është Shën Valentin, si po e kalojnë të famshmit shqiptarë (FOTO LAJM) 14 shkurt 2020. Dita e të dashuruarve qëlloi një e premte me shi, por sot ka festë dhe diell brenda të gjithëve. E nisim
Puthje publike për Shën Valentin, Ami dhe Ermali apo Bieta dhe Albani janë të preferuarit tuaj (FOTO LAJM) Shën Valentini i këtij viti duket të jetë shumë i zjarrtë për shoëbizin shqiptar pasi ka filluar që në orët e para me pu
ZYRTARE/ Supersfida e kampionatit shqiptar luhet në "Air Albania" Tirana– kënderbeu luhet të shtunën duke filluar nga ora 17:00. Kjo ndeshje i takon xhiros së 23-të të Kampionatin Shqipt
ZYRTARE/ Tirana - Skendërbeu do të luhet në "Air Albania" (FOTO LAJM) Në javën e 22-të të Kategorisë Superiore, Tirana do të luajë përballlë Skendërbeut. Klubi bardheblu, ka konfirmuar në
Vajzës së biznesmenit shqiptar dhe Alban Ramosaj i dalin fotot intime nga shtrati (FOTO LAJM) Alban Ramosaj dhe modelja e njohur Niki Delijorgji prej disa kohësh janë përfolur për një lidhje dashurie, kur vetë Niki
Çiljeta dhe Albani fejohen? Unaza dhe dhurata romantike e portierit (FOTO LAJM) Çiljeta dhe Albani prej vitesh janë në një lidhje dashurie dhe shumë të lumtur në krahët e njëri-tjetrit. Vetëm pak kohë
EKSKLUZIVE/ Rrëfehet Myrto Uzuni: Dua të lë gjurmë në "Air Albania", kam shumë oferta (FOTO LAJM) Lojtari më në formë i kombëtares shqiptare, Myrto Uzuni, i cili aktivizohet në Kroaci tek Lokomotiva e Zagrebit, në një
"Nxirre luanin Mariel", çfarë bën pas 8 vitesh i famshmi i BB4 (FOTO LAJM) Me siguri, e keni përdorur për shumë kohë shprehjen e famshme të "Big Brother Albania 4", "Nxirre luanin Mariel". Ma
"Miss Albania" 19 vite më parë, s'do ta besoni çfarë gjendet në arkivat e Liberta Spahiut (FOTO LAJM) Sot është një nga prezantueset më të njohura në Kosovë dhe Shqipëri ku prej më shumë se 10 vitesh drejton emisione të nd
Festë në "Air Albania", Tirana barazon rezultatin ndaj Teutës (VIDEO) Teuta befasoi Tiranën në minutat e parë duke kaluar në avantazh në minutën e 13' me Vilan. Tirana ka reaguar dhe ja k
Reja afër rinovimit të kontratës me Kombëtaren Trajneri i Kombëtares së Shqipërisë, Edoardo Reja ka nisur nga puna për kualifikueset e Kampionatit Botëror, por ende nu
Luhet në "Air Albania", Tirana publikon çmimet e biletave (FOTO LAJM) Tirana luan një sfidë mjaft delikate këtë fundjavë, ku pret në "Air Albania Stadium" një kundërshtar direkt për kreun, T
"Air Albania" apo "Selman Stërmasi"? Tirana merr vendimin zyrtar për ndeshjen ndaj Teutës Sfida mes Tiranës dhe Teutës do të zhvillohet në stadiumin “Air Albania” ditën e diel në orën 17:00. 24-herë kampionë
"Zonja torollake", Albana Osmani kapet keq me komentuesen pas videos në parukieri (FOTO LAJM) Si gjithmonë shumë aktive në rrjetet sociale dhe komplekset që ka vendosur ti le mënjanë, Albana Osmani ka publikuar një
"Air Albania" apo "Selman Stërmasi"? Tirana hap sondazh për tifozët Pasi u luajt ndeshja mes Kukësit dhe Partizanit në javën që lamë pas në stadiumin “Air Albania”, tani mund të luhet edhe
Sfidë për titullin kampion, Kukësi-Partizani në "Air Albania" Që në fillim të kampionatit nëse kishte dy ekipe që mendohej se do të rivalizonin me njëra-tjetrën për çështjen e titull
"Na morën mësysh", Orinda Huta përfundon në polici në Abu Dhabi (VIDEO) Orinda Huta ka udhëtuar disa kohë më parë për në Abu Dhabi së bashku me autoren e programit "Check in", Albana Nanaj.