999 rezultate për

abazi

E provokoi duke i përmendur gruan, Abazi thotë se ia fal Molliqajt kacafytjen me një kusht Kandidati për deputet i Lëvizjes Vetëvendosjes, Haki Abazi, është shprehur i gatshëm t’ia falë atë që ndodhi mbrëmë ndër
Këtu nisi debati që çoi në përplasjen mes Molliqajt dhe Haki Abazit (VIDEO) Në përleshje fizike ka përfunduar debati në emisionin Pressing të T7 në mes dy kandidatëve për deputetë, Haki Abazi nga
Çfarë ndodhi mbrëmë nga debati i ashpër deri te përleshja fizike e Molliqajt dhe Abazit (VIDEO) Në përleshje fizike ka përfunduar debate mes dy kandidatëve për deputetë nga Lëvizja Vetëvendosje, Haki Abazi dhe atij n
Zgjedhjet në Kosovë, kandidatët për deputet rrihen në studion televizive (VIDEO) Kandidatët për deputetë Dardan Molliqaj i PSD-së dhe Haki Abazi i Vetëvendosjes janë përleshur fizikisht. Molliqaj dh
"Më e mirë e ëma se e bija", rasti konkret i mamasë së Almeda Abazit (FOTO LAJM) Almeda Abazi është një nga vajzat më të bukura shqiptare. Ajo tashmë është emër i njohur edhe në Turqi, jo vetëm për shk
I ngacmonjë burrin në Instgram, Almeda Abazi i jep përgjigjen epike (FOTO LAJM) Tolgahan Sayisman është ndër aktorët turq më të pëlqyer të momentit. Falë roleve të tij të suksesshëm, ai ka krijuar
Almeda Abazi befason ndjekësit, ndan me ta të pathënat e jetës (FOTO LAJM) Almeda Abazi është një nga moderatoret më të dashura pur publikun shqiptar, atë turk dhe jo vetëm. Rreth një muaj më p
Almeida Abazi e përlotur në foto e parë me djalin (FOTO LAJM) Aktorja e njohur shqiptare Almeda Abazi ka publikuar fotografinë e parë me djalin e porsalindur. Ajo dhe Tolgahan u b
Një lindje e vështirë, publikohen foto pak para se Almeda Abazi të sillte në jetë djalin e saj (FOTO LAJM) Pak ditë më parë Almeda Abazi u bë nënë e një djali të quajtur Efehan. Bashkëshorti i saj, Tolghan tregoi për mediat se
Almeda Abazi flet pas sjelljes në jetë të djalit: Jam mbi re… Vetëm para pak ditësh modelja e njohur shqiptare, Almeda Abazi u bë nënë për herë të parë. Ajo lindi një djali, emri
Është në muajin e nëntë të shtatzanisë, kështu duket Almeda Abazi (FOTO LAJM) Aktorja, prezantuesja dhe këngëtarja shqiptare, Almeda Abazi është në pritje të ëmbël. Me anë të një postimi të publi
Emri i djalit të Almeda Abazit ka këtë kuptim Sikurse është bërë publike tani më, Almeda Abazi është në pritje të fëmijës së saj të parë me aktorin e njohur turk Tolg
Njihuni me historinë e fotografisë të diplomatit amerikan me ushtarin e UÇK-së Blerim Shala në emisionin Pressing ka shpjeguar historinë e fotografisë së Hajdin Abazit me diplomatin amerikan, Richard
Halil Kastrati takohet me Naim Abazin: Nuk kemi pasur asnjëherë keqkuptime Bëri bujë deklarata e Naim Abazit për Halil Kastratin dhe komentet fyese dhe denigruese për të. E pas kësaj Naim Abazi K
Naim Abazi kërkon falje publike pas fjalëve për Halil Kastratin (VIDEO) Naim Abazi është detyruar të kërkojë falje pasi është fyer çnjerëzisht në rrjetet sociale. Këngëtari Naim Abazi ka kë
Naim Abazit i sulen në Facebook pasi tha se Halil Kastrati i ndërton shtëpitë me paratë e të tjerëve Qytetarët e kanë gozhduar në rrjete sociale këngëtarin Naim Abazi, pasi që i njëjti tha në një intervistë se Halil Kastr
Qëndrimet e Edi Ramës për kufijtë e Kosovës janë shqetësuese sipas Bojken Abazit Çështja e kufijve të Kosovës është kryefjala e këtyre ditevë në Kosovë , shkruan Albeu.com Aktivisti I Lëvizjes Vetë
"E padurueshme", Almeda Abazi flet hapur për shtatzëninë Shumë shpejt, aktorja e mirënjohur shqiptare e cila ka korrur sukses të madh në Turqi, Almeda Abazi, do të bëhet nënë pë
Një yll i vërtetë, kështu duket Almeda Abazi 6-muajshe shtatzënë Bukuroshja shqiptare Almeda Abazi, është një nga modelet dhe aktoret më të preferuara në Shqipëri por edhe në Turqi.
Analisti lëshon lajmin bombë: Ibrahim Rugova mund të jetë helmuar Analisti politik Haki Abazi, ka hedhur dyshime se ish-presidenti Rugova mund të ishte helmuar dhe se vdekja e tij nuk is