Young Zerka në zi, humb një person të shtrenjtë të familjes
View this post on Instagram

U prefsh në paqe teze Marika...🥺😢

A post shared by YOUNG ZERKA (@youngzerka) on

Këngëtari i njohur, Young Zerka, ka bërë së fundmi një postim të hidhur në rrjetet e tij sociale. Ai ka njoftuar se ka humbur një njeri të dashur të familjes, tezen e tij.

Artisti nuk ka dhënë asnjë detaj më shumë, pasi me siguri dhimbja duhet të jetë e madhe. Menjëherë kolegë dhe fansa të shumtë i kanë shprehur ngushëllimet e tyre këngëtarit.
Shtuar më 10/04/2020, ora 12:33

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori