Tërmeti, zjarre dhe përmbytje: Publikohen pamjet më unike (FOTO LAJM)

Teksa 2019-n">2019-n është drejt fundit, Agjencia ‘EPA’ ka publikuar edhe fotot më të mira të këtij vitit që po lëmë pas.

Mes fotove të përzgjedhura vihet re që janë edhe disa pamje nga tërmeti apokaliptik që goditi vendin tonë.

Nga Meksika, Australia e deri në Shqipëri, pamjet e mëposhtme janë cilësuar si imazhet më të arrira për 2019-n">2019-n.Shtuar më 06/12/2019, ora 09:01

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori