Si dukeshin Kardashianët në vitin 2007? Shiheni vetë (FOTO LAJM)

Sot janë padyshim një nga familjet më të njohura në të gjithë botën.

Më 14 tetor të vitit 2007">2007, “Keeping Up With The Kardashians” transmetoi episodin e parë dhe i hapi rrugën drejt famës familjes Kardashian Jenner.

Nëse edhe ju mendoni se parvjet ishte 2007">2007-a, ju rikujtojmë se po flasim për plot 12 vite më parë.

Për hir të nostalgjisë për atë periudhë, në galërinë që shoqëron këtë lajm shihni si dukej familja Kardashian-Jenner para 12 vitesh. /albeu.com/
Shtuar më 18/10/2019, ora 15:58
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori