Një nga aktoret më të bukura në botë rikthehet në skenë pas 10 vjetësh (FOTO LAJM)

Aktorja dhe këngëtarja amerikane Mandy Moore ka lansuar një këngë të re pas dhjetë vjetësh.


Këngëtarja bëri edhe video-klipin e “When I Wasn’t Watching”, ku në kuadrot kryesore të tij shfaqet vetëm ajo.

Kënga e zhanrit pop u shfaq në publik më 16 shtator.
Shtuar më 18/09/2019, ora 16:36
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori