Në plazh me të voglën e saj, Fjolla Morina s'la gjë pa nxjerrë (VIDEO)
Kohët e fundit Fjolla Morina ka bërë bujë në media për mënyrën se si u vesh në një prej koncerteve të saj ku pjesmarrës ishin dhe të mitur.

Pasi bëri të ditur se nuk i intereson këngëtarja ka postuar në Instagram video ku kërcen për qefin e saj me rrobabanjo minimaliste së bashku me të afërmen e saj.

Para këtyre postimeve Fjolla kishte bërë me dije se në plazh është me vajzën e saj të vogël 4 vjeçare./albeu.com/Shtuar më 24/08/2019, ora 14:48
Tage: fjolla

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori