Luks i "çmendur", nuk do ta besoni sa i kushton ora Morena Tarakut (FOTO LAJM)
Morena Taraku, modelja dhe këngëtarja e njohur shqiptare njihet për jetën e saj luksoze, të cilën nuk ngurron ta reklamojë në rrjetet sociale.

Dhe për t’u dukur gjithmonë bukur, Morena duket se investon mjaft.

Ajo preferon të vishet me me brendet më luksoze botërore, teksa vëmendje të madhe iu kushton edhe aksesorëve.

Vetëm një orë dore e markës “Bulgari”, të cilën Morena e ka vënë në dukje në disa prej paraqitjeve të fundit, kap vlerën e 59,800 euro.

Ndërkohë faqja ‘What they Wearin’ ka bërë të ditur se në një foto të fundit Morena shfaqet me një palë syze të markës ‘Louis Vuitton’ të cilat kapin vlerën prej 585 eurosh dhe një çantë ‘Prada’ e cila kushton 475 euro.

Shtuar më 09/04/2020, ora 21:01

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori