Joshëse nga karantina, kandidatja për deputete e Ngjelës provokon me postimet (FOTO LAJM)

E njohur gjerësisht si ish-sekretarja e Spartak Ngjelës, Arnida ka konkurruar në garën për deputete në vitin 2013, por nuk arriti të fitonte.

Juristja është jo pak aktive në rrjetet sociale nëpërmjet të cilave bëhet shpeshherë edhe pjes e medias rozë.

Me fotot provokuese bukuroshja arrin të tërheq me mijëra pëlqime dhe reagime.

Së fundmi, përveçse është kthyer pas në fotot e verës, Arnida ka publikuar edhe disa foto provokuese nga karantina të cilat janë komentuar jo pak./albeu.com/

Shtuar më 10/04/2020, ora 09:25

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori