Gjithmonë me forma perfekte, Inis Gjoni duket mahnitëse në bikini (FOTO LAJM)

Inis Gjoni është regjisorja shqipatre e cila e nisi karrierën e saj në ekran si këngëtare.

Duke e lënë në hije muzikën Inisi po korr mjaft sukses si regjisore duke krijuar artin më të ndjekur në fushën e saj.

Përsa i përket fizikut regjisorja ska patur kurrë të sharë.

Edhe pas lindjes së vajzës Inis Gjoni ka ruajtur format perfekte dhe siç mund ta shikoni dhe në foto rroba banjot nuk i tregojnë asaj asnjë defekt.
Shtuar më 30/08/2019, ora 17:42
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori