Fifi bën nderhyrje estetike në fytyrë dhe tani këngëtarja duket kështu (FOTO LAJM)

Çdo vajzë e di tashmë që moda e vetullave të holla ka kaluar dhe ia ka lënë vendin vetullave të plota dhe të trasha. Kështu duket të ketë vepruar këngëtarja e njohur e estrades shqiptare Filloreta Raçi e njohur me emrin e artit, Fifi. Ajo ka postuar së fundmi nje foto ne instagram ku duket se sapo ka dalë nga parukeria.

"Shkojme me kthim ne normalitet te vetullave te mia", shkruan Fifi. Fifi duket e pagrimuar ne foto dhe ne sy bien vetullat super te trasha qe ajo ka bere.

Sic duket, perpara se ti hollonte ato,Fifi duket te kete pasur vetulla te tilla ne perditshmerine e saj dhe sic kuptuam eshte bere pishman qe i ka ndyshuar, gjersa tani i eshte kthyer normalitetit. Dhe duket kaq bukur!
Shtuar më 20/09/2019, ora 16:56
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori