“Dua të të lëpij këmbët dhe takat”, Ronela Hajati publikon mesazhet "perverse" (FOTO LAJM)

Ronela Hajati ka vendosur të vijë më pranë ndjekësve të saj duke realizuar një bisedë në rrjete sociale. Por mes shumë komplimenteve dhe pyetjeve mbi projektet e reja, një ndër ndjekësit paska dëshira ‘të çmendura’ ndaj këngëtares.

Ajo ka vendosur të publikojë këto mesazhe, duke i kthyer edhe një përgjigje.

“Shumë kisha dasht met lëpi te komt”- shkruan një ndjekës.

“T’lutna përgjigju, të luteeem çfarë të bëj që të t’i puth këmbët, edhe jetëën e jap SHKUPI”- vijon ndjekësi.

“Do më lije mua që të lëpij takat e tua”- vijon një tjetër.

Pas mesazheve të njëpasnjëshme, Ronela Hajati i kthen përgjigje: “Edhe unë zemra, sidomos pasi eci zbathur nja dy orë ose mund të kem mbajtur këpucë pa çorape prsh nja katër orë në 40 gradë hahahahahahah…Vazhdon kronika këmba. Zoti ju ruajt mendt e kokës se jeni të rinj, keni jetën përpara”.

Shtuar më 19/08/2019, ora 10:38
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori