"Çmenduritë" e Princeshës, dalin fotot e dashura të Dianës (FOTO LAJM)

Edhe sot, Princesha e dashur Diana është një figurë e paharrueshme e Mbretërisë Britanike.

Edhe pse vdiq mjaft e re, ajo la një përshtypje të fortë për marrdhënien e veçantë me 2 djemtë e saj, Princin William dhe Princin Harry.

Ne dëshirojmë të ndajmë disa foto që janë publikuar ndër vite, të cilat zbulojnë marrëdhënien e dashurDiana kishte me fëmijët e saj, ku nuk mungonin as ‘çmenduritë’.
Shtuar më 08/02/2020, ora 12:59

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori