E FUNDIT/ Sërish lëkundje tërmeti në Durrës
Mediat e huaja pasqyrojnë tërmetin në Shqipëri (FOTO LAJM)

Tërmeti i fortë që goditi vendit ditën e sotme është ndjerë edhe në shtet fqinjë, Itali dhe Greqi, ndërsa kanë qenë të shumta mediat e huaja që e kanë pasqyruar. Mediat raportojnë se lëkundjet e të

 
A mendoni se ligji i mbetjeve (plehrave) duhej miratuar?
23.42 %
71.53 %
5.04 %
Total 555 Vota!