"Zbrit, po përpiqet të të kafshojë", leopardi luan me flokët e vajzës VIDEO)
Ky është momenti kur një leopard hidhet sipër një xhipi dhe fillon të luajë me flokët e një vajze, ndërkohë që kjo e fundit ishte duke bërë një video.

Pamjet janë siguruar në Tanzani.

Pas disa sekondash realizimi video, ku leopasri luan me flokët e vajzës, një zë dëgjohet “zbrit, ajo po përpiqet të të kafshojë”. Pas këtij momenti vajza futet në makinë, por leopardi nuk lëviz.

Ai vazhdon të qëndrojë sipër makinës, ndërsa vajza e sheh nga brenda.
Shtuar më 21/11/2019, ora 20:10

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori