Pamje të frikshme nga stuhia që ka goditur Serbinë (VIDEO)
Stuhia me breshër dhe reshje të shiut përfshiu Serbinë pas Bosnjës dhe Kroacisë.

Për më pak se një orë ka rënë shi me intensitet 30 litra për metër katror, njofton Vojvodina Meteo. Stuhia ka shkaktuar mjaft dëme, dhe ende nuk dihet se sa është dëmi i shkaktuar.

Edhe sot pritet të mbajë mot i tillë, dhe stuhia pritet që të kaplon edhe Maqedoninë e Veriut gjatë ditëve në vijim.
Shtuar më 14/05/2019, ora 10:54
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori