Momente që të lënë pa frymë, mbi kokën e vajzës shfaqet grabitqari (VIDEO)
Ky është momenti befasues që një getopard ulet në krye të një xhipi dhe fillon të nuhasë në flokët e një gruaje.

Pamjet e marra në Tanzani tregojnë se si macja e madhe afrohet mbi gruan e cila tronditet dhe nuk lëviz nga frika.

Getopardi pasi mban erë dhe lëviz flokët e gruas për pak çaste, largohet pa shkaktuar ndonjë sulm të befasishëm.

Shtuar më 20/11/2019, ora 15:01

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori