Çifti bie në dashuri me një grua, tashmë jetojnë të tre bashkë në një shtëpi
Leo dhe Marry nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës, u shpërngulën në Washington në vitin 2010 dhe hapën një palestër që e menaxhonin të dy.

Një prej klienteve, Kimberley u miqësua shumë me Marryn dhe dilninbashku.

Me kalimin e kohës të dy vajzat filluan dhe ranë në dashuri me njëra tjetrën duke ftuar më pas dhe Leon që të dilnin.

Ato pohojnë se të tre ranë në dashuri me njëri tjetrin dhe tashmë jetojnë së bashku që prej vitit 2016.

Madje së shpejti duan që ta kurorëzojnë me një martesë dhe duan të kenë më shumë fëmijë. Leo mendon se kjo marrëdhënie me dy vajza të tjera është një mësim shumë i mirë për djalin e tij 7 vjeçar.
Shtuar më 21/10/2019, ora 23:43
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori