Mashtroi gjithë botën? Zbulohet e vërteta e djalit të "bulluar" (FOTO LAJM)

Një video ku shfaqet një djalë 9-vjeçar i bullizuar dhe kërkon të vrasë veten, bëri xhiron e rrjetit në të gjithë botën. Quaden Bayles i kërkonte nënës së tij një litar për të varur veten, pasi bulliz

 
A mendoni se ligji i mbetjeve (plehrave) duhej miratuar?
23.38 %
71.4 %
5.21 %
Total 556 Vota!